آمریکا, تجارت چین, ویزا محدودیت بیش از تبت

ایالات متحده و چین اعمال محدودیت های ویزا در هر یک از دیگر در tit-for-tat حرکت بارها مخالفت خود را در تبت اضافه کردن سوخت به دیپلماتیک آتش بین ابرقدرت ها.

چین اعلام کرد روز چهارشنبه خود محدودیت هایی را بر مردم آمریکا که “رفتار بد” در تبت-مسائل مربوط به تلافی آمریکا محدودیت هایی پرده برداری از یک روز قبل از.

مقامات نام نه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: او اقدام علیه نامشخص تعدادی از مقامات جدید تحت قانون ایالات متحده است که فشار چین به آمریکایی ها اجازه بازدید از غرب تا منطقه تمدید فراخوان “معنی دار استقلال” در عمدتا بودایی منطقه است.

“متاسفانه پکن ادامه داد: به طور سیستماتیک به مانع سفر به تبت منطقه خودمختار و دیگر مناطق تبت توسط دیپلمات های ایالات متحده و دیگر مقامات و روزنامه نگاران و گردشگران در حالی که PRC مقامات و دیگر شهروندان لذت بردن از دور دسترسی بیشتر به ایالات متحده گفت:” آقای Pompeo. او محدود ویزا به مقامات چینی تعیین می شود “قابل ملاحظه ای درگیر” در خروج اتباع خارجی از مناطق تبت.

وزارت امور خارجه کاهش یافته است به نام مقامات می گویند و یا چگونه بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار, با استناد به محرمانه آمریکا ،

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian ابراز چین “شرکت اپوزیسیون” را به حرکت و خواست ایالات متحده برای “بلافاصله توقف دخالت چین در امور داخلی از طریق تبت مربوط به مسائل”. “در پاسخ به اقدامات آمریکا و چین تصمیم به اعمال محدودیت های ویزا در ایالات متحده پرسنل که رفتار بد در تبت-مسائل مربوط به” او گفت:.

همچنین بخوانید: Infinite ممکن است ممنوع در ایالات متحده می گوید Pompeo

میان تنش با چین و ایالات متحده به طور فزاینده ای شده است صدور چنین ویزا تحریم زودتر اقدام بیش از پکن سرکوب آزادی بیان در هنگ کنگ و آن حبس از یک میلیون Uighurs. این تبت عمل می آید تحت 2018 قانون تصویب شده توسط کنگره که با هدف فشار چین بر خود تنگ محدودیت در منطقه هیمالیا است.

هیچ روزنامه نگار مجاز

پکن تا حد زیادی محروم روزنامه نگاران خارجی از بازدید از تبت از سال 2008 زمانی که منطقه تجربه یک موج از خود immolations به عنوان اعتراض و واکنش نسبت به آمریکا و درخواست برای راه اندازی کنسولگری در این منطقه سرمایه لهاسا.

کمپین بین المللی برای تبت حقوق بشر نزدیک به دالایی لاما استقبال از اجرای این قانون است.

این کمپین گفت: آن را دیدم شتاب با اشاره به مشترک اخیر تماس با 57 اروپایی نمایندگان مجلس از 19 کشور خود را راه اندازی نسخه متقابل دسترسی به تبت عمل می کنند.

انگلیسی MP نیز معرفی مشابه قانون.

ایالات متحده عمل می آید یک روز پس از 85 روز تولد دالایی لاما است که صرف بیشتر از زندگی خود را در تبعید در هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>