گزارش کمیسیون آزادی مذهبی برای برگزاری جلسه در تابعیت قوانین در هفته آینده

یک گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی را برگزاری یک جلسه در هفته آینده چگونه تابعیت قوانین در کشورهایی مانند هند و میانمار هستند اهرمی برای انکار اقلیت های مذهبی حمایت قانونی آنها را آسیب پذیر به بهره برداری تبعیض و جرم جنایات.

اعلام گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) آمد و در میان اعتراضات گسترده در هند در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) و در جریان نخستین سفر رسمی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هند است.

همچنین به عنوان خوانده شده | تابعیت متمم قانون باعث خواهد شد مسلمانان به چهره محرومیت: آمریکا پنل در ادیان

با توجه به کا اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر سال 2014 پس از آزار و اذیت مذهبی وجود دارد را دریافت هندی شهروندی است.

دولت هند شده است و تاکید بر این است که قانون جدید نه انکار حقوق شهروندی اما آورده شده است برای محافظت از اقلیت مظلوم از کشورهای همسایه و به آنها تابعیت.

این USCIRF شنوایی برای ماه مارس برنامه ریزی 4.

“شاهدان به بحث در مورد چگونگی تابعیت قوانین استفاده می شود برای هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی به خصوص در برمه (میانمار) و هند و برجسته کردن اهمیت قساوت پیشگیری چارچوبی برای درک عواقب احتمالی از این قوانین” آن را در بیانیه ای گفت.

با اعتراضات گسترده در ماه های اخیر در هند در پاسخ به کا و یک پیشنهاد ثبت ملی شهروندان این تابعیت به عنوان ابزاری برای هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی است که دریافت مقدار مورد نیاز بین المللی توجه USCIRF گفت.

“این پدیده دارای یک سابقه با چنین اقداماتی به عنوان سال 1982 قانون تابعیت در برمه سلب Rohingya از حقوق خود به عنوان شهروندان است.

“بدون تابعیت, حقوق اقلیت ها از چپ به چهره بیشتر آزار و اذیت و خشونت توسط هر دو دولتها و بازیگران غیر دولتی. در خصوص تلاش های دولت به اقلیت های مذهبی از حق شهروندی خود می تواند یک کلید پیش بینی از جنایات جمعی” آن گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | تابعیت متمم قانون ممکن است ترک مسلمانان بدون تابعیت می گوید: U. S. Secretary-General آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ

چند تن از کارشناسان دعوت شده به شهادت در دادگاه.

تونی پرکینز صندلی USCIRF; گیل Manchin معاون صندلی و Anurima Bhargava آن کمیسیون را در سخنان افتتاحیه.

هند مدعی است که قانون اساسی هند تضمین حقوق اساسی برای همه شهروندان از جمله آن جوامع اقلیت.

یک مقام ارشد وزارت امور خارجی گفته است که به طور گسترده ای اذعان کرد که هند یک پر جنب و جوش دموکراسی که در آن قانون اساسی را فراهم می کند حفاظت از آزادی های مذهبی و دموکراتیک که در آن حکومت و حاکمیت قانون بیشتر ترویج و محافظت از حقوق اساسی است.

دفاع از کا نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته گفت که این قانون است که در مورد گرفتن تابعیت آن است که در مورد دادن تابعیت.

“همه ما باید بدانیم که هر فرد از هر دین و از هر کشور جهان که معتقد است در هند و قانون اساسی آن می توانید درخواست برای تابعیت از طریق روند. وجود دارد هیچ مشکلی در آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>