کنسولگری ایالات متحده در چنگدو آماده برای بسته شدن

کارگران حذف شده در ایالات متحده نشان از کنسولگری در شهر چنگدو در روز شنبه یک روز پس از پکن دستور بسته شدن آن به روابط رو به وخامت گذاشته و در یک جنگ سرد به سبک ایستادگی کردن.

این چنگدو ماموریت گفته شد بسته در تلافی مجبور به بسته شدن پکن کنسولگری در هوستون, تگزاس با هر دو طرف ادعا دیگر در معرض خطر امنیت ملی است. مهلت آمریکایی ها برای خروج چنگدو هنوز مشخص نیست اما خبرگزاری فرانسه به خبرنگاران دیدم یک کارگر در یک جرثقیل کوچک برداشته و یک دایره ایالات متحده نشان از مقابل کنسولگری ترک فقط یک پرچم آمریکا پرواز. سه شرکت در حال حرکت کامیون ها وارد ساختمان کنسولگری ایالات متحده بعد از ظهر شنبه.

پاک کننده ها دیده می شد حمل, بزرگ سیاه و سفید کیسه های زباله از کنسولگری در ساعات اولیه صبح است. یکی از آنها بود تقسیم و به نظر می رسد حاوی کاغذ خرد. حداقل ده کیسه برداشته شد.

کارکنان دیگر دیده می شد حرکت چرخ دستی در داخل یک حامل یک خالی بزرگ فلزی بن در حالی که برخی از چرخ چمدان.

پکن می گوید بستن چنگدو کنسولگری بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده” و ادعا کرده است که کارکنان در این ماموریت در معرض خطر چین امنیتی است.

واشنگتن مقامات در همین حال گفته شده است غیر قابل قبول تلاش های چینی کنسولگری در هوستون به سرقت شرکت های بزرگ ایالات متحده اسرار و اختصاصی پزشکی و پژوهش های علمی. آخرین چینی دیپلمات چپ هوستون کنسولگری روز جمعه به عنوان یک 72 ساعت مهلت به ماموریت منتقل می شود. مقامات وجود دارد دیده می شود در حال بارگیری کیسه بزرگ از اسناد و مدارک و موارد دیگر را بر روی کامیون ها و پرتاب در سطل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>