ایالات متحده coronavirus غرق 3,000: دانشگاه جانز هاپکینز

آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشت از 3000 در 30 مارس با توجه به چوب خط حساب کردن در حال اجرا وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 163,000 موارد تایید شده.

ایالات متحده ثبت کرده است 3,008 مرگ و میر با توجه به چوب خط حساب کردن در حالی که آن 163,429 موارد تا کنون بالاترین شماره ملی جلوتر از ایتالیا و اسپانیا و چین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد یک در ابتدا آهسته پاسخ توسط دولت فدرال به شرکت شتاب گسترش همه گیر.

دلخراش صحنه هایی از بیمارستان ها در نیویورک و جاهای دیگر نشان داد که نظام سلامت آمادگی با لوازم اساسی مانند ماسک های صورت و همچنین به عنوان زندگی-صرفه جویی در دستگاه های مانند ماسک.

روز یکشنبه تهمت لغو برنامه های خود را به دوباره باز کردن خیلی از کشور با عید پاک — مارس 12 — و تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان مارس پس از او دانشمندان برتر مواجه او با داده ها در افزایش coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا میزان مرگ و میر به احتمال زیاد به افزایش دو هفته توصیف به عنوان “وحشتناک” پیش بینی توسط دانشمند ارشد Anthony Fauci که COVID-19 می تواند ادعا تا 200,000 زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید