ایالات متحده coronavirus مرگ و میر بالا 42,000 به عنوان معترضان تقاضا محدودیت های پایان

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در صدر 42,000 در آوریل 20, با توجه به انتخاب شمارش به عنوان بیشتر معترضان با تجمع در پایتخت دولت به تقاضای اولیه به پایان مستندات در حالی که مقامات التماس برای صبر تا تست بیشتر در دسترس می شود.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus موارد در ایالات متحده عبور 7,00,000 مرگ و میر بیش از 35,000

اقامت در خانه اقدامات است که کارشناسان می گویند ضروری به سرعت گسترش ویروس تنفسی را زمین اقتصاد به وقفه و بیش از 22 میلیون نفر برای درخواست مزایای بیکاری در ماه گذشته.

ایالات متحده تا کنون بزرگترین تعداد از تایید coronavirus موارد با بیش از 7,74,000 عفونت تا 20,000 در آوریل 20, با چند متحده در عین حال به گزارش. جدید گزارش شده در ایالات متحده موارد به نظر می رسد کاهش و از حدود 30,000 یک روز در هفته گذشته.

مونتانا برای اولین بار گزارش شده و هیچ مورد جدید در آوریل 20 پس از پردازش 153 آزمون در 24 ساعت گذشته با توجه به دولت در سایت.

مرگ و میر نیز کاهش در روزهای اخیر افزایش حدود 1,500 تا کنون در 20 آوریل در مقایسه با بیش از 2000 یک روز برای بسیاری از هفته گذشته است. ایالات متحده تا به حال یک رکورد 2,806 مرگ و میر در یک روز در 15 آوریل.

نقاط داغ در حال ظهور در شیکاگو و بوستون و فیلادلفیا. کانکتیکات ارسال شده یک رکورد افزایش در مرگ و میر آن را به عنوان آن تجدید نظر تعداد با توجه به طبقه بندی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. CDC توصیه متحده به تعداد احتمالی, اما تست نشده موارد و مرگ و میر.

بسیاری از معترضان خواستار پایان دادن به اجباری مستندات ابراز بدبینی نسبت به کارشناسان بهداشت و شک و تردید در مورد مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر را متهم کرده که مقامات overreaching و اقدامات بود که باعث بیش از آسیب ویروس خود را.

کارشناسان بهداشت و درمان و نمایندگان مجلس در خط مقدم نبرد برای جلوگیری از همه گیر باید هشدار داد که این کشور می تواند در صورت دوم و حتی مرگبارتر موج عفونت اگر مستندات پایان موعد مقرر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>