ایالات متحده می تواند تبدیل به ویروس کانون: که

سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه گفت که ایالات متحده می تواند تبدیل به جهانی کانون COVID-19 بیماری همه گیر.

بریتانیا پیوست صفوف کشورهای در مستند سعی کنید به نگه داشتن ویروس و داده ها نشان داد فعالیت های کسب و کار سقوط از استرالیا و ژاپن و اروپای غربی در یک رکورد سرعت در ماه مارس با ایالات متحده نشان می دهد انتظار می رود فقط به عنوان وخیم.

اما در میان این جمع دل تنگی, چینی استان هوبئی جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گفت: این امر بالابر محدودیت های مسافرتی در فرودگاههای این منطقه به عنوان اپیدمی در استرالیا وجود دارد.

همچنین بخوانید: این مسابقه برای پیدا کردن یک درمان برای COVID-19

تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان بیش از 3,77,000 در سراسر 194 کشور و سرزمین که از بامداد سهشنبه با توجه به رویترز شمارش بیش از 16,500 از آنها کشنده است.

‘بسیار زیادی شتاب’

که سخنگوی مارگارت هریس گفت وجود داشته است طرح “شتاب” در عفونت در آمریکا

بیش از گذشته 24 ساعت 85 درصد از موارد جدید در اروپا و ایالات متحده و از آن 40 درصد در ایالات متحده از روز دوشنبه ویروس تا به حال آلوده بیش از 42000 نفر در آنجا کشته شدن حداقل 559.

پرسید که آیا آمریکا می تواند تبدیل به جدید کانون خانم هریس گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که بالقوه است.”

برخی امور خارجه ایالات متحده و مقامات محلی را تقبیح عدم هماهنگ فدرال اقدام کرد و گفت که داشتن محلات خود را در عمل خود قرار داده و آنها را در رقابت برای منابع.

همچنین بخوانید: COVID-19 و یک شهر آناتومی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او با توجه به چگونه به راه اندازی مجدد کسب و کار و زندگی زمانی که 15 روز تعطیلی پایان هفته آینده.

“امریکا را دوباره و به زودی برای کسب و کار باز” آقای ترامپ گفت: کاخ سفید در کنفرانس خبری روز دوشنبه. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل به یک طولانی مدت مشکل مالی.”

“ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” آقای ترامپ گفت. “ما باید برای باز کردن در کشور ما که به دلیل مشکلات باعث می شود که به نظر من می تواند به مراتب بزرگتر از مشکلات.”

از 10 کشور به مورد شماره های ایتالیا گزارش کرده است که بالاترین نرخ مرگ و میر در حدود 10 درصد است که حداقل تا حدودی نشان دهنده آن جمعیت است. این مرگ و میر در سطح جهان است که حدود 4.3% هر چند چهره های ملی می تواند به طور گسترده ای متفاوت است با توجه به چقدر تست انجام شده است.

بریتانیا روز سه شنبه آغاز شد و محدودیت هایی در جنبش بدون سابقه در زمان صلح بعد از بوریس جانسون دستور داد هر کس در خانه بمانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید