به عنوان تایید موارد COVID-19 عفونت افزایش یافته است بیش از 11,000 در شهر نیویورک و حومه آن شهرستان که هرگز به خواب گرفته در وهم آور دل تنگی.

اجتماعی فاصله و دولت سفارشات محدود کردن تجمع جرم برای جلوگیری از گسترش تهاجمی بیماری تنفسی را خالی جاذبه های گردشگری و چپ خرده فروشی تفرجگاهها تیره به خصوص مجازات فروشندگان و صاحبان کسب و کار که تکیه بر ترافیک پا به شناور باقی می ماند.

در امتداد آن تنها و بیکس پیاده رو بی خانمان در نیویورک باقی می ماند محافظت از عناصر و یک بیماری است که می گذرد به سرعت بین مردم اغلب بدون هیچ گونه نشانه یا علامت است.

دریای گسترده ای از نیاز

در این دریای گسترده ای از نیاز فلیکس و Virna Guzman اصرار بر انجام بخشی خود را یک کیسه از دست sanitising دستمال مرطوب و جفت دستکش در یک زمان. “من هر روز در این شهر از آنجا که من مشغول به کار در آسانسور ساخت و ساز” گفت: آقای Guzman, 52 بومی اکوادور در یک هوای سرد صبح روز شنبه.

همچنین بخوانید: هیچ انکار coronavirus آزمون برای مهاجران غیر قانونی می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

“من تو را دیدم بسیاری از بی خانمان. به همین دلیل من به خانه آمد به خانه من و من گفت: همسر, ‘گوش دادن چرا ما این کار را انجام? ما یک مقدار زیادی از اضافی حوله کاغذی. ما فوق العاده دستکش. ما اضافی دستمال مرطوب.” برای نزدیک به دو هفته در سفر یک ساعت و جنوب از خانه خود را در بوچنن نیویورک برای تحویل تجهیزات به کسانی که نیاز دارند. این زن و شوهر می بیند و تلاش به عنوان ارج نهادن به خوشبختی خود در زندگی است. “من همیشه فکر می کنم در مورد بچه های من” گفت: Virna Munoz-Guzman, 52, در اصل از پرو, که با این نسخهها کار در یک سوپر مارکت. “من فکر می کنم که شاید یک روز بچه ها من ممکن است نیاز به چیزی و کسی دیگری خواهد آمد و آن را به آنها بدهد.”

با وجود درخواستهایی که مردم در خانه باقی می ماند آقای Guzman اصرار او و همسرش هر احتیاط در برابر انقباض. “قبل از ما آمده به خانه ما همه چیز را ترک کردن همه لباس و کفش و همه چیز را گفت:” آقای Guzman. “ما تقریبا به خانه می آیند ، ما مستقیما به دوش.”

ارائه به داوطلب

به عنوان یک خاموش کردن همه غیر ضروری پرسنل بافندگی بیش از شهرستان Guzmans مایل به ادامه کمک به اگر دولت می خواهد آنها را ارائه می دهد یک راه است.

“من هرگز داوطلب فقط در کلیسا در بوچانان” آقای Guzman گفت. “اما قبل از اینکه برای دولت من هیچ کاری انجام نمی قبل از. اگر آنها درخواست من اگر آنها می خواهم به من کمک کند آنها را در حال حاضر من می تواند آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی