ایالات متحده و ترکیه به قید وثیقه درخواست از 26/11 متهم Tahawwur رعنا

دادگاه ایالات متحده را رد کرده USD 1.5 میلیون وثیقه نرم افزار پاکستان-منبع کانادا تاجر Tahawwur رعنا که اعلام شده است فراری توسط هند برای مشارکت در سال 2008 بمبئی terror attack موردتوصیف او یک پرواز خطر است.

رعنا, 59, یک دوست دوران کودکی از دیوید کلمن Headleyبود مجددا بازداشت شده در 10 ژوئن در لس آنجلس در یک استرداد درخواست هند برای مشارکت در سال 2008 بمبئی حمله تروریستی که در آن 166 نفر از جمله شش آمریکایی کشته شدند.

همچنین بخوانید: 26/11: چگونه هندو تحت پوشش این حمله تروریستی بمبئی

او اعلام کرد فراری در هند.

قاضی دادگاه منطقه ما در لس آنجلس ژاکلین Chooljian در 24 صفحه به ترتیب به تاریخ جولای 21, رد وثیقه به رعنا با این استدلال که او یک پرواز خطر است.

توصیف رعنا به عنوان یک پرواز خطر دولت آمریکا مخالف آزادی او به قید وثیقه با این استدلال که اگر او بودند به فرار به کانادا, او ممکن است فرار امکان حکم اعدام در هند.

با توجه به خبر کمک هزینه وثیقه در هر مقدار را تضمین نمی کند رعنا حضور در دادگاه است. اعطای وثیقه خواهد دعوت امکان شرم آور ایالات متحده در انجام آن امور خارجه زور زدن ارتباط آن با هند دستیار ما وکیل جان J Lulejian گفته بود دادگاه.

از سوی دیگر رعنا وکیل به دادگاه گفت که 26/11 متهم است نه یک پرواز خطر و پیشنهاد کرده است یک تومان 1.5 میلیون اوراق قرضه خود را برای انتشار.

رعنا در دفاع معتقد است که آمریکا تصمیم به استرداد او co-conspirator, Headley به هند در تعارض است و بارها خود را استرداد.

در حالی که رعنا ارائه شده قوی وثیقه بسته و اتمام حجت شرایط که به طور قابل توجهی کاهش خطر پرواز دادگاه نمی تواند پیدا کردن که او را نفی خطر پرواز و بر این اساس کمک های مالی بازداشت درخواست (دولت) بر این اساس قاضی Chooljian گفت.

‘انگیزه ای برای فرار’

برای کسی که در مواجهه با توطئه به قتل و اتهام قتل در هند, انگیزه ای برای فرار برای جلوگیری از استرداد قوی است دادگاه گفت.

پاکستان متولد رعنا کامل ارتش کالج پزشکی وجود دارد و خدمت در ارتش پاکستان به عنوان یک دکتر برای بیش از یک دهه اما در نهایت ترک کردند.

او در حال حاضر یک شهروند کانادا بود اما ساکن شیکاگو که در آن او تا به حال یک کسب و کار است. با توجه به مدارک دادگاه او همچنین اقامت و سفر به کانادا و پاکستان و آلمان و انگلستان و به هفت زبان صحبت میکند.

اگر او فرار به کانادا و او می تواند به طور موثر جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مجازات اعدام به عنوان چنین کشور استرداد پیمان با هند حاوی یک ماده است که اجازه می دهد تا استرداد رد شود اگر جرم برای آن استرداد درخواست شده است با مجازات مرگ در هند است و نه مجازات مرگ در کانادا مگر اینکه هند اطمینان می دهد که مجازات اعدام بود اعدام شد, دادستان فدرال گفته بود.

“هیچ سوالی در دادگاه ذهن است که با توجه رعنا قابل توجهی جمهوری اسلامی ایران به خصوص به کانادا و پتانسیل مجازات مرگ در انتظار او را در هند اگر او مسترد و محکوم از مهمترین و جدی در حال بررسی اتهامات او یک پرواز خطر” دادگاه گفت.

با توجه به مدارک دادگاه رعنا حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در پایانه جزیره در لس آنجلس در آوریل 28, 2020 شد اما بدون علامت است و پس از بهبود.

او آزمایش منفی در آخرین سه آزمون در ژوئن 13 ژوئن 15 و 25 ژوئن.

به گفته دادستان فدرال بین سال های 2006 و در ماه نوامبر سال 2008 رعنا با توطئه Headley همچنین به عنوان شناخته شده “Daood گیلانی و دیگران در پاکستان به کمک لشکر-e-Taiba (اجازه) و Harakat ul-جهاد-e-Islami هر دو ما را تعیین و به سازمان های تروریستی به برنامه ریزی و انجام حملات تروریستی بمبئی.

پاکستانی-آمریکایی اجازه تروریستی Headley درگیر در توطئه سال 2008 بمبئی terror attack. او ساخته شده یک approver در مورد, و در حال حاضر در حال خدمت به 35 سال زندان در آمریکا برای نقش خود در حمله.

هند به دنبال دستگیری تعدادی از جرائم از جمله توطئه برای ارتکاب قتل و توطئه برای ارتکاب جعل هدف از خیانت و قتل تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC). او به دنبال نقش خود را در سال 2008 حملات تروریستی در بمبئی.

2008 بمبئی حمله یکی از هند وحشتناک ترین حملات تروریستی که در آن 166 نفر کشته شدند و بیش از 300 زخمی به 10 به شدت مسلح تروریست از پاکستان ایجاد ضرب وشتم.

ملی پاکستان محمد اجمل Kasab the lone تروریستی دستگیر زنده به دار آویخته شد به مرگ در نوامبر 21, 2012.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>