سفارت آمریکا در سئول نمایش سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر در حمایت از ضد نژادپرستی تظاهرات

سفارت آمریکا در سئول رویشان سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر در ماموریت خود ساختمان و توییتی یک عکس از آن را در حمایت از تظاهرات ضد نژاد پرستی در مبارزات انتخاباتی در سراسر امریکا است.

“سفارت آمریکا می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است. ما #BlackLivesMatter را نشان می دهد بنر حمایت از ما برای عدالت و بی عدالتی و خشونت پلیس به عنوان ما در تلاش برای فراگیر تر و فقط جامعه” سفارت توییتی در شنبه همراه با تصویر بنر در سیاه و سفید.

سفیر ایالات متحده در کره جنوبی هری هریس ترجمه این پیام اضافه کرد “ایالات متحده آمریکا رایگان و متنوع ملت… که از تنوع ما به دست آوردن قدرت ما.”

Black Lives Matter تظاهرات برگزار شد در سراسر جهان به عنوان بخشی از مبارزات تمرکز بر بی عدالتی اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس, اما این پرچم دیده می شود به عنوان یک نادر, باز, برای حمایت از این اعتراض توسط منصوب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط تظاهرات خشونت آمیز به “اراذل و اوباش است.” بدون نظر بلافاصله در دسترس بود از سفارت در روز یکشنبه.

این سفارت همچنین برخی از امواج سال گذشته هنگامی که آن را به نمایش رنگین کمان بنر در حمایت از جامعه تجاوز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید