ایالات متحده به پایان می رسد دفاع-صادرات به هنگ کنگ به دنبال محدودیت

ایالات متحده شروع به از بین بردن هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده در روز دوشنبه متوقف دفاع صادرات و محدود کردن قلمرو دسترسی به محصولات فناوری بالا به چین آماده جدید هنگ کنگ قانون امنیت.

ایالات متحده حرکت می آید به عنوان بالا تصمیم چین پارلمان deliberates پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که معترضان در شهر ترس استفاده می شود برای از بین بردن مخالفان و سفت پکن را کنترل کنید.

همچنین بخوانید: چین به اعمال محدودیت های ویزا در ایالات متحده افراد بیش از دلار هنگ کنگ

“حزب کمونیست چین تصمیم به eviscerate هنگ کنگ آزادی را مجبور به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارزیابی مجدد سیاست های خود نسبت به قلمرو” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت.

او گفت که ایالات متحده و موثر شنبه بود و پایان دادن به صادرات تجهیزات دفاعی به هنگ کنگ و نیز اقداماتی برای پایان دادن به صادرات دوگانه و استفاده از فن آوری های به خاک. دو-استفاده از فن آوری های تجاری و نظامی استفاده می کند.

وزارت بازرگانی و مقررات است که به درمان ترجیحی به هنگ کنگ چین و از جمله در دسترس بودن مجوز صادرات استثنا نیز به حالت تعلیق در تجارت, وزیر ویلبر راس گفت: بعد از آقای Pompeo اعلام.

در سال گذشته وزارت امور خارجه تایید حدود 2.4 میلیون ارزش کنترل دفاع مقالات و خدمات به هنگ کنگ مقامات دولتی از آن حدود 1.4 میلیون دلار ارزش روانه بازار شد و طبق وزارت امور خارجه ،

“ایالات متحده مجبور است به این عمل برای محافظت از آمریکا و امنیت ملی است. ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین” آقای Pompeo گفت.

در این اطلاعیه آمده است در یک زمان از آمریکا تشدید لفاظی علیه پکن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد. نظر سنجی ها نشان داده اند که رای دهندگان به طور فزاینده ای تلخ تری نسبت به چین به خصوص بیش از coronavirus که شروع وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>