ایالات متحده آمریکا فوتبال رئیس جمهور Cordeiro استعفای رییس دادگاه پرونده

ایالات متحده آمریکا فوتبال رئیس جمهور کارلوس Cordeiro استعفا داد و روز پنج شنبه پس از گرفتن مسئولیت برای زبان در یک فدراسیون دادگاه پرونده که “باعث جرم و درد” و درخواست در زمینه اعتراض ملی تیم زنان.

تیم زنان شکایت ملی فدراسیون تبعیض جنسیتی فقط بیش از یک سال پیش در یک طرح دعوی در دادگاه است که شامل شکایت در مورد حقوق و دستمزد و شرایط کار.

یک تاریخ دادگاه تعیین شده است برای مه 5 پس از مذاکرات بین دو طرف خراب شد.

فدراسیون دادگاه پرونده گفت: تیم ملی مردان از بازیکنان سطح بیشتری از مسئولیت نسبت به زنان است و کار خود را “نیاز به سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت است.”

Cordeiro 13 سال کهنه فدراسیون گفت: روشن بود که پس از بحث و گفتگو با هیئت مدیره که یک مسیر جدید مورد نیاز بود.

“استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان بازیکنان تیم ملی که سزاوار بهتر” او در بیانیه ای گفت.

“این غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه. من نمی باید این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت انجام نمی دهد.

“من تا به حال انجام داده است بنابراین من می خواهم که اعتراض به زبانی که نمی منعکس شخصی من تحسین برای ما زنان بازیکنان و یا ارزش های ما به عنوان یک سازمان است.”

زبان باعث شد در زمینه اعتراض توسط بازیکنان که عینک خود را warmup کشباف داخل به خارج به مبهم آمریکا فوتبال آرم قبل از بازی روز چهارشنبه و انتقادی پاسخ از چند تا از این تیم تجاری حامیان مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید