ایالات متحده قاضی قوانین نامگذاری رسمی به طور موقت به سر مهاجرت غیر قانونی آژانس

ایالات متحده قاضی در روز یکشنبه حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل نمی کند قانونی که آن را به نام سابق ویرجینیا دادستان کل به عنوان سرپرست U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) و باطل از پناهندگی احكام است.

ایالات متحده منطقه قاضی رندولف خزه در واشنگتن حکومت کن Cuccinelli انتصاب نقض یک سال 1998 قانون حاکم چگونه جای خالی در ارشد مواضع دولت ممکن است پر شود تا زمانی که آمریکا تایید جدید دائمی انتخاب است.

قاضی خزه گفت: آقای Cuccinelli انتصاب خواهد تسکین رئیس جمهور “مسئولیت و پاسخگویی برای انتخاب اقدام مقامات” و اساسا می تواند اجازه می دهد تا اجرایی با نام تجاری برای پر کردن بسیاری از ارشد شغل “با تقریبا هر کسی” به سادگی با ایجاد یک موقعیت جدید پس از یک جای خالی است.

در سال گذشته پنج هندوراس پناهجویان و پناهنده و مهاجر مرکز آموزش و خدمات حقوقی شکایت کرد برای به چالش کشیدن قانونی بودن پناهندگی دستورات صادر شده تحت آقای Cuccinelli.

وزارت امنیت داخلی (DHS) سخنگوی هدر سویفت گفت: در یک e-mail “بدیهی است که ما مخالف با نظر دادگاه و به دنبال بیشتر از نزدیک در آن است.” وزارت دادگستری را بلافاصله نظر.

قاضی ماس’ حاکم گفت: تنها پنج متقاضیان پناهندگی که شکایت شد به عنوان جدید رسیدگی قبل از USCIS و او کاهش یافته است به گسترش کمک به دیگران که شده بود را تکذیب کرد, پناهندگی و یا دستور حذف زیر نظر آقای Cuccinelli دستورات.

Cuccinelli که در انجام وظایف معاون DHS فرض USCIS کار به عنوان سرپرست از طریق یک سری از حرکت است.

پس از USCIS مدیر L. فرانسیس Cissna استعفا داد و در ژوئن 2019, خود, معاون, علامت Koumans فرض این پست به عنوان مدیر به عنوان مورد نیاز بر اساس قانون قاضی خزه گفت.

DHS سرپرست کوین McAleenan سپس منصوب آقای Cuccinelli به خدمت در موقعیت تازه ایجاد شده و به عنوان اصلی معاون USCIS مدیر.

McAleenan که پس از استعفا نیز تجدید نظر منظور از جانشینی در USCIS به جای Cuccinelli کار جلوتر از آقای Koumans اجازه می دهد آقای Cuccinelli را به عنوان سرپرست.

سه هفته پس از به دست گرفتن آقای Cuccinelli صادر شده تجدید نظر در سیاست برای برنامه ریزی معتبر-ترس مصاحبه در تسریع رسیدگی به حذف.

آقای Cuccinelli را بخشنامه کاهش زمان برای پناهجویان به مشورت با دیگران قبل از خود را معتبر-ترس مصاحبه از 48 یا 72 ساعت به “یک تقویم کامل بعد از تاریخ ورود در یک بازداشتگاه” و ممنوع پناهندگی افسران از اعطای پناهندگی پناهجویان پسوند برای آماده سازی “جز فوق العاده ترین شرایط.”

John Lewis ارشد مشاوره در واشنگتن-بر اساس گروه حمایت از دموکراسی به جلو گفت: “تصمیم سوالات جدی درباره قانونی بودن اقدامات دیگر Cuccinelli متعهد شده است – و یا ممکن است در عین حال انجام است و ما و دیگران خواهد شد و به دنبال آنها نزدیک است.”

خیلی از DHS هنوز هم در حال اجرا اقدام مقامات از جمله بالا شخص رئیس ستاد مشاور عمومی به عنوان برترین رسمی در ایالات متحده آمریکا مهاجرت و گمرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>