قانونگذاران ایالات متحده توجه داشته باشید از دهلی خشونت

به عنوان تلفات در دهلی شورش صعود به 27 فوریه 26 قانونگذاران در آمریکا در زمان توجه داشته باشید از خشونت حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهم به اظهار نظر در مورد آن را در طول 25 فوریه کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو.

“عمیقا مشکل مرگ و میر ناشی از خشونت در هند بیش از روز گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته امور خارجی (HFAC) Eliot Engel توییتی در فوریه 26 صبح retweeting واشنگتن پست داستان در خشونت است.

“حق اعتراض به جنبه کلیدی در دموکراسی اما آنها باید صلح آمیز باقی می ماند و پلیس باید اطمینان از ایمنی همه” آقای انگل که کمیته متهم است با نظارت و قوانین مربوط به ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی گفت. خشونت در دهلی نو در حال فوران بیش از تابعیت متمم قانون یک قانون تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر که تبعیض علیه پناهندگان ادعا می کند به تابعیت بر اساس اینکه آیا یا نه آنها مسلمان هستند.

U.S. House Foreign Affairs Committee chairman Eliot Engel. Photo: Twitter/@RepEliotEngel

ایالات متحده روابط خارجی مجلس رئیس کمیته Eliot Engel. عکس: توییتر/@RepEliotEngel

 

در فوریه 25 نماینده از ایالت واشنگتن Pramila Jayapal بود توییتی در مورد این موضوع.

همچنین به عنوان خوانده شده | زندگی شده اند ذخیره کرده بود پلیس عمل کرده و در زمان می گوید دیوان عالی کشور | agnew دادخواستها Amit Shah | پلیس بازیابی IB افسر بدن از تخلیه در Chand باغ | Kapil Mishra نخستین بار در دادگاه عالی دهلی نو شد | تصویری از التهاب شعار در BJP MLA Abhay Verma مارس سطوح | دهلی شورش 2020: روز 4

“این حمله موجی از عدم تحمل مذهبی در هند است هولناک,” خانم Jayapal گفت: در این هفته. “دموکراسی نیست باید تحمل تقسیم و تبعیض و یا ترویج قوانین است که تضعیف آزادی مذهبی. جهان در حال تماشای.”

خانم Jayapal تا به حال حمایت از یک لایحه در پایان سال گذشته با عنوان ‘اصرار جمهوری هند برای پایان دادن به محدودیت در ارتباطات جرم و دستگیری ها در جامو و کشمیر به عنوان سریع که ممکن است و حفظ آزادی مذهبی برای همه ساکنان. این چراغ به امور خارجی وزیر S. Jaishankar تحریم دیدار با HFAC طی ماه دسامبر با سفر به واشنگتن پس از او متوجه شد که خانم Jayapal خواهد بود حضور می یابند.

خانم Jayapal لایحه در حال حاضر 62 همکاری حامیان مالی از جمله 5 خواهان. توافق قانونگذاران به طور کلی دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن یک موضع نرمتر در تحولات اخیر در هند مانند abrogation از ماده 370 شهروندی متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC).

کمیسیون آزادی مذهبی شنوایی در مارس 4

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی مستقل دو حزبی بدن توسط کنگره آمریکا همچنین توجه داشته باشید از زمان خشونت در دهلی نو و واکنش در توییتر در فوریه 25.

“USCIRF است نگران گزارش حمله اراذل و اوباش با خشونت با هدف قرار دادن مسلمانان در دهلی نو #هند و خواستار #مودی دولت برای مهار اوباش و محافظت از اقلیت های مذهبی و دیگران که هدف قرار داده شده است” این کمیسیون گفت: ترجمه یک داستان در دهلی خشونت است.

این کمیسیون اعلام کرده است یک جلسه در آزادی مذهبی و تابعیت قوانین, برنامه ریزی برای 4 مارس.

“شاهدان به بحث در مورد چگونگی تابعیت قوانین استفاده می شود برای هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی به خصوص در برمه و هند و برجسته کردن اهمیت قساوت پیشگیری چارچوبی برای درک عواقب احتمالی از این قوانین” اخطار شنوایی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>