ایالات متحده پیشرو جهان در COVID-19 تست هند دوم: مغلوب ساختن پیشی جستن

ایالات متحده پیشرو در جهان از نظر COVID-19 تست و هند در مقام دوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که به روز رسانی در دولت او در پاسخ به این coronavirus بیماری همه گیر.

تا کنون بیش از 140,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و 3.8 میلیون آزمایش مثبت است. در حالی که اقتصاد ایالات متحده است که به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی این بیماری همه گیر در حال حاضر در کمربند خورشید از کشور است.

همچنین بخوانید: موسسه سرم از هند به آغاز آزمایش های انسانی آکسفورد واکسن از ماه آینده

“به عنوان یکی از خانواده ما سوگواری هر قیمتی زندگی که از دست داده شده است. من تعهد خود را در افتخار است که ما را به توسعه یک واکسن و ما را شکست ویروس. ما در حال انجام به خوبی با تولید واکسن درمانی و توسعه ” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه خود را برای اولین بار در coronavirus پس از چند هفته.

اطلاعات | ایالات متحده خرس جهانی فشار از جدید کروناویروس موارد

آقای ترامپ همچنین گفت دولت او در هیچ چیز متوقف خواهد برای نجات جان انسان ها و سپر آسیب پذیر است.

“ما یاد گرفته ایم خیلی در مورد این بیماری است. و ما می دانیم که آسیب پذیر هستند و ما در حال رفتن به در واقع سپر آنها,” او گفت:.

رئیس جمهور آمریکا اطمینان داد که این واکسن در برابر رمان coronavirus خواهد بود که خیلی زودتر از انتظار می رود.

پاسخ به یک سوال آقای ترامپ گفت: آمریکا رهبری جهان” در نظر COVID-19 تست.

“ما در حال رفتن به بیش از 50 میلیون, آزمون,” او گفت:, و اضافه کرد که “دوم کشور هند با 12 میلیون (آزمون). سپس شما باید هفت میلیون و شش میلیون و چهار میلیون نفر است. من فکر می کنم که ما در حال انجام یک مقدار بسیار زیادی از تست.

“چین ویروس” آقای ترامپ گفت: باطل است و خطرناک بیماری است.

این تند و زننده بیماری وحشتناک است که باید هرگز اجازه داده شده است برای فرار از چین, اما آن را انجام داد. آن را آلوده و جهان رنج می برد. اما ما در حال رفتن به آن را دریافت مراقبت های گرفته شده و ما در حال کمک به بسیاری از کشورهای دیگر رئیس جمهور آمریکا گفت.

در مقابله با ویروس, آقای ترامپ گفت: دولت در حال توسعه یک استراتژی قدرتمند.

“ما یاد گرفته ایم یک معامله بزرگ در مورد آن (COVID-19) و کسی که آن اهداف است. ما در حال توسعه یک استراتژی است که رفتن به بسیار قدرتمند,” او گفت:.

برخی از مناطق کشور ما در حال انجام به خوبی دیگران انجام می دهند کمتر هست. آن را احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود, آقای ترامپ گفت.

او گفت: متوسط سن کسانی که تسلیم به COVID-19 عفونت 78 سال و اضافه کرد که تقریبا نیمی از تمام مرگ و میر شده افراد در خانه های سالمندان و یا در مراقبت طولانی مدت.

بزرگسالان جوان ممکن است اغلب خفیف و یا حتی بدون علائم است. آنها حتی نمی خواهد می دانم که آنها بیمار است. آنها نمی باید هر گونه ایده که آنها یک ویروس. آنها نمی باید هر گونه ایده در همه, او گفت:, و اضافه کرد که جوانان مسئولانه عمل خواهد کرد.

آقای ترامپ گفت: این اطلاعات نشان می دهد کودکانی که کمترین خطر مرگ و میر به عنوان 99.96 درصد از تمام مرگ و میر ویروس بزرگسالان هستند.

با درک این خطر پروفیل و یادگیری چگونه به درمان این بیماری, ما توانسته ایم تا حد زیادی کاهش مرگ و میر در ایالات متحده آقای ترامپ گفت.

چند درمان در حال حاضر در ایالات متحده در دسترس است که می تواند به طور قابل توجهی کاهش شدت و مدت بیماری از جمله remdesivir, او گفت:.

ما یاد گرفته ایم بهترین شیوه برای درمان این ویروس در هر مرحله و به اشتراک گذاشته اند این یافته ها با ارائه دهندگان خدمات پزشکی و ما به آنها در سراسر جهان است. ارتباط با کشورهای دیگر شده است بسیار قوی است. ما همه کار با هم” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>