ایالات متحده آمریکا ممکن است به دنبال خسارت از چین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او ممکن است به دنبال خسارت از چین بیش از COVID-19 همه گیر آغاز شد که در شهر ووهان و گسترش در سراسر جهان باعث خشمگین پاسخ از پکن روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: Coronavirus | تهمت متهم که از بودن چین محور را تهدید به قطع کمک های مالی

پکن و واشنگتن باید درگیر شدند بارها و بارها بیش از شیوع بیماری به عنوان تنش افزایش یافت و بین دو تا از بزرگترین قدرتهای اقتصادی.

“ما خوشحال هستند با چین” آقای ترامپ گفت: در جلسه روز دوشنبه. “ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا اعتقاد ما بر این, آن می تواند متوقف شده است در منبع.

“این می توانست به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که در سراسر جهان,” او گفت:, گفته, وجود دارد بسیاری از گزینه های به “نگه داشتن آنها را پاسخگو”.

آقای ترامپ خواسته شده بود در مورد اخیر روزنامه آلمانی سرمقاله که به نام چین و آلمان به پرداخت $165 میلیارد دلار غرامت به دلیل آسیب های اقتصادی ناشی از ویروس است.

پرسید: اگر ایران می خواهد در نظر گرفتن انجام همان آقای ترامپ گفت: “ما می توانیم چیزی بسیار ساده تر از آن است.”

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار چین از عواقب اگر پیدا مسئول COVID-19

تنش ها و شک

“آلمان است که به دنبال در چیزهایی که ما به دنبال در چیزهایی که” او گفت:. “ما نمی تعیین مقدار نهایی هنوز” آقای ترامپ گفت.

در پکن یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز سه شنبه متهم سیاستمداران ایالات متحده از “گفتن اماتور نهفته است” و بدون نام بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص و نادیده گرفتن خود “خود مشکلات جدی”.

“سیاستمداران آمریکایی بارها و بارها نادیده گرفته شود این حقیقت شده اند و گفتن اماتور دروغ” Geng Shuang خبرنگاران گفت: در یک به طور منظم نشست خبری.

“آنها تنها یک هدف دارند: شرک خود مسئولیت خود را فقیر بیماری پیشگیری و اقدامات کنترل و منحرف کردن توجه عمومی است.”

آقای Geng گفت: سیاستمداران ایالات متحده باید “منعکس کننده خود به خود مشکلات و پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

شده اند وجود دارد نزدیک به یک میلیون عفونت با بیش از 56000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در آمریکا و همه گیر تعطیل کرده است swathes بزرگی از اقتصاد است.

در چین, شیوع بیماری به نظر می رسد تحت کنترل با هیچ جدید مرگ و میر گزارش شده برای 13 روز مستقیم و تلفات ایستاده در 4,633 — اگر چه بسیاری از کشورها با شک و تردید که آیا اعداد دقیق هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>