ایالات متحده و مکزیک در حال کار بر روی برنامه ای برای توقف مقدار مرزی سفر بدون اخلال در تجارت در طول شیوع کروناویروس در انتخابات گفت: پنج شنبه.

مکزیکی, روابط خارجی, منشی, Marcelo Ebrard گفت: مراحل پیشنهادی به وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که “نمی فلج کردن فعالیت های اقتصادی و حفظ مرز باز به تجارت و کار.” او وعده داده شده اطلاعات در روز جمعه.

آقای Pompeo گفت در توییتر بود که او با همکاری نزدیک با همتای مکزیکی “در محدودیت های مسافرتی که تعادل حفاظت از شهروندان ما از انتقال بیشتر از “COVID19. با هم ما می تواند به کاهش خطرات بهداشت عمومی و اولویت بندی ضروری مرزی بازرگانی و تجارت است.”

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی مقامات جریان کسب و کار رهبران پنج شنبه در برنامه ای به منع غیر ضروری سفر شبیه به یک اقدام اعلام کرد در اوایل این هفته در مرز کانادا گفت: پائولا آبیلا صندلی از مرز اتحاد تجاری یک کسب و کار ،

اندازه گیری موثر خواهد دید ایالات متحده به همه توریستی و تفریحی بازدید در امتداد مرز مکزیک گفت: خانم آبیلا که شرکت در یک کنفرانس تلفنی با CBP مقامات. مقامات دولت گفت: ایالات متحده آمریکا را از آن اعلام کردند هر چند جزئیات هنوز در حال کار می کرد و موضوع را به تغییر دهید, او گفت:.

مقامات ایالات متحده ارائه یک لیست طولانی از “ضروری” کارگران خواهد بود که بی ریا و از شغل خود از جمله farmworkers رستوران و فروشگاه مواد غذایی کارکنان و رانندگان اتوبوس گفت: آبیلا. مکزیک آماده می شد محدودیت های مشابه در بازدید از ایالات متحده است.

ایالات متحده امنیت مقامات اداره نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر اواخر پنج شنبه.

نگه داشتن جریان تجارت به عنوان ایالات متحده و کانادا توافق انجام حاوی آسیب های اقتصادی. مکزیک و ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری فقط جلوتر از کانادا. حساب های ایالات متحده در حدود 75 درصد از مکزیک-صادرات از جمله خودرو کامپیوتر و دستگاه های پزشکی.

در حالی که توقف سفر برای دانش آموزان, خریداران, خانواده و بسیاری از کارگران خواهد بود یک ضربه عمده به مرز اقتصاد تاثیر در حال حاضر احساس می شود.

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر جدید هشدار اصرار آمریکایی ها برای رفتن به خارج از کشور تحت هر شرایطی و برای بازگشت به صفحه اصلی اگر آنها در حال حاضر در خارج از کشور مگر اینکه آنها قصد دارند در خارج از کشور باقی می ماند. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن غیر ضروری حرکات.

“واقعا بزرگ” گفت: آبیلا است که در سن دیگو منطقه ای اتاق بازرگانی و معاون رئیس جمهور به صورت بین المللی در امور کسب و کار. “مردم در حال عبور به هر حال. این است که کار درست را انجام دهید. اگر شما لازم نیست که برای عبور نیست.”

ایالات متحده نیز با توجه به اینکه بلافاصله پس از بازگشت به مکزیک هر کسی که عبور از مرز به طور غیر قانونی از جمله پناهندگی پناهجویان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده برای اعلام چنین اقدامی “بسیار زود” با تکیه بر یک قانون است که می گوید او می تواند انکار ورود به مردم و یا رد محموله اگر آمریکا جراح عمومی تعیین کننده وجود دارد این است که یک “خطر جدی” از آوردن یک بیماری مسری به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی