نظامی ایالات متحده به ایستادن با هند در مناقشه با چین نشان می دهد WH رسمی

ارتش آمریکا “ادامه خواهد داد به پایه قوی در رابطه با درگیری بین هند و چین یا هر جای دیگری” یک مقام کاخ سفید گفته است, پس از نیروی دریایی اعزام دو ناو هواپیمابر به استراتژیک دریای چین جنوبی برای افزایش حضور خود در منطقه است.

“پیام روشن است. ما در حال رفتن به ایستاده و اجازه چین و یا هر کس دیگری را کمر از نظر اینکه قدرتمند ترین نیروی غالب آیا آن را در آن منطقه و یا در اینجا” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: فاکس نیوز در روز دوشنبه.

“و این پیام روشن است. نظامی ما ممکن است می ایستد قوی و ادامه خواهد داد به پایه قوی که آیا آن را در ارتباط به یک درگیری بین هند و چین یا هر جای دیگری” آقای مراتع گفت: در پاسخ به یک سوال.

او گفته بود که هند ممنوع چینی برنامه چرا که سربازان هندی کشته شدند توسط سربازان چینی ماه گذشته و پرسید: چه ماموریت دو هواپیما حامل های – رونالد ریگان و Nimitz – و چه در امریکا ماموریت.

 

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در هشت هفته بن بست در مناطق مختلف در شرق لاداخ از جمله Pangong Tso, Galwan دره و Gogra داغ بهار. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 هندی پرسنل ارتش کشته و دو طرف به طور قابل توجهی تقویت خود استقرار در بسیاری از مناطق در امتداد لاک.

ارتش چین روز دوشنبه آغاز خروج نیروهای نظامی از Galwan دره و Gogra چشمه پس از مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی برگزار طولانی مذاکرات در روز یکشنبه. آقای Doval و آقای وانگ نیز ویژه نمایندگان در هند و چین مرز ایران.

ایالات متحده فرستاده است و از آن ناوهای هواپیمابر به دریای چین جنوبی است. ماموریت ما این است که مطمئن شوید که دنیا می داند که ما هنوز برجسته مبارزه با زور بر چهره جهان, آقای مرغزار گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرمایه گذاری بیشتر در ارتش آمریکا بیشتر در نه تنها سخت افزار اما مردان و زنانی که خدمت می کنند به طوری sacrificially و هر روز او گفت:. او (آقای ترامپ) همچنان به انجام این کار, او اضافه شده است.

چین مشغول به شدت مورد بحث اختلافات ارضی در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی. پکن ساخته شده و militarised بسیاری از جزایر و صخره های آن را به کنترل در منطقه است. هر دو مناطق اعلام می شود سرشار از مواد معدنی و نفت و دیگر منابع طبیعی و حیاتی برای تجارت جهانی.

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای چین جنوبی است. ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی و تایوان باید مقابله ادعا می کند بیش از این منطقه است.

آقای مراتع نیز اشاره کرد که رئیس جمهور تهمت ممکن است امضای یک دستور اجرایی که مربوط به چین, در میان موضوعات دیگر.

“من به شما یک زن و شوهر از نکات همه حق است. بنابراین یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن در اینجا. ما قصد داریم به دنبال در چگونه ما مطمئن شوید که چین خطاب است چگونه ما را ساخت بازگشت از خارج از کشور به مطمئن شوید که آمریکا پشتیبانی می شود,” او گفت:.

“ما همچنین قصد داریم تا نگاهی به تعدادی از مسائل آن را به عنوان مربوط به مهاجرت. ما قصد داریم تا نگاهی به تعدادی از مسائل به عنوان آن مربوط به داروهای تجویزی قیمت و ما در حال رفتن به آنها را به انجام زمانی که کنگره نمی تواند آنها را از انجام” آقای مرغزار گفت.

ظاهر می شود در همان فاکس نیوز در روز دوشنبه نشان می دهد بحث با میزبان برایان Kilmeade نفوذ حزب جمهوری خواه و سناتور کری گفت که آمریکا هواپیمای حامل رهبری به دریای چین جنوبی به خنثی کردن هر گونه چینی حادثه ناگوار در برابر تایوان و یا کشورهای دیگر در منطقه است.

“این یکی از دلایلی است که چرا ما باید کسانی که هواپیمای حامل گروه در دریای چین جنوبی است. منظورم این نگاه آنچه چین را در جنوب غربی است. اساسا حمله هند در طول چند هفته گذشته و کشته شدن سربازان هندی” آقای پنبه گفت.

“هیچ کشوری در چین حاشیه در حال حاضر امن است از پرخاشگری است. همه این کشورها می خواهید یک رابطه نزدیک با ایالات متحده است. ما باید به یک” آقای پنبه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>