ایالات متحده در حرکت دو ناو هواپیمابر به دریای چین جنوبی

ایالات متحده از اعزام دو ناو هواپیمابر به دریای چین جنوبی در همان زمان چین در حال انجام تمرینات نظامی در این رقابت آبراه, The Wall Street Journal گزارش شده است.

این ناو یو اس اس رونالد ریگان و USS Nimitz خواهد بود در دریای چین جنوبی از شنبه ایالات متحده خروجی اخبار به نقل از اعتصاب فرمانده گروه عنوان کرد و گفت.

متعهد به ثبات

“هدف این است که نشان می دهد یک سیگنال روشن به شرکا و متحدان ما است که ما متعهد به امنیت و ثبات منطقه ای” Rear Admiral George M. Wikoff به نقل شد.

او گفت: تمرینات نمی شد در پاسخ به کسانی که در حال انجام توسط چین که پنتاگون انتقاد این هفته به عنوان “ضد تولیدی به تلاش در کاهش تنش ها و حفظ ثبات”. چین را رد کرد انتقاد در روز جمعه نشان می دهد ایالات متحده بود به سرزنش برای افزایش تنش است. به طور کلی Wikoff نمی دهد محل متحده تمرینات. به وال استریت ژورنال گفت که آنها خواهد بود انجام شده توسط این دو حامل و چهار دیگر کشتی های جنگی خواهد بود و شامل round-the-clock پرواز.

چین هفته گذشته اعلام کرد این برنامه ریزی شده بود پنج روز از دریل شروع 1 ژوئیه در نزدیکی جزایر پاراسل که ادعا شده توسط هر دو ویتنام و چین است.

ویتنام و فیلیپین نیز با انتقاد از برنامه ریزی چینی دریل هشدار آنها می تواند ایجاد تنش در منطقه و تاثیر پکن ارتباط با همسایگان خود.

ادعا می کند در دریا

ایالات متحده را متهم چین از miniaturising دریای چین جنوبی و تلاش برای ارعاب آسیایی, همسایه که ممکن است بخواهید برای بهره برداری گسترده آن ذخایر نفت و گاز.

چین ادعا می کند 90 درصد از بالقوه غنی از انرژی دریای چین جنوبی اما برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام نیز مدعی بخش هایی از آن را که حدود 3 تریلیون دلار از تجارت می گذرد هر سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>