ناشران از سه متحده روزنامه ها خواست چین روز سه شنبه به معکوس تصمیم به زور کردن در مورد یک دوجین از روزنامه نگاران آمریکایی گفت: در نامه ای سرگشاده که اخراج آمده در یک زمان از “به اشتراک گذاشته بحران” برای جهان است.

چین اعلام کرد در مارس 18 آن را لغو مطبوعات اعتبارنامه از همه روزنامه نگاران آمریکایی در چین دفاتر از سه روزنامه ها بودند که با توجه به پایان می رسد در پایان سال 2020 به طور موثر اخراج آنها.

“ما به شدت اصرار دولت چین برای معکوس تصمیم خود را به نیروی آمریکایی ها کار را برای ما, اخبار سازمان های به ترک” ناشران از اخبار پارسیان, وال استریت ژورنال واشنگتن پست و نیویورک تایمز گفت.

تصمیم “مضر منحصر به فرد و بی پروا” به عنوان جهان در حال مبارزه با یک جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس گفتند.

“شاید بیش از هر رویداد خبری مهم در تاریخ مدرن این لحظه تاکید فوری اهمیت هر دو کاوش دقیق بر روی زمین گزارش از مراکز از این بیماری همه گیر و به اشتراک گذاری اطلاعات است.”

اخراج شد آخرین تشدید تنش در اختلاف با ایالات متحده بیش از آزادی رسانه ها و دسترسی که در ماه گذشته شاهد ایالات متحده نیاز است که چینی رسانه های دولتی ثبت نام به عنوان سفارتخانه های خارجی.

چین و سپس اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران – دو آمریکایی و یک استرالیایی – پس از این مقاله نظر در ستون تماس چین “واقعی بیمار مرد آسیا”.

ایالات متحده پس از آن قطع تعدادی از روزنامه نگاران مجاز به کار در چهار چینی عمده دولت در رسانه ها وجود دارد از 160 تا 100 با استناد به یک “تعمیق سرکوب” مستقل گزارش در چین است.

چین وزارت امور خارجه گفت: آن اقدامات “لازم” و “متقابل” در برابر “افزایش تبعیض و ظلم علیه رسانه های چینی” توسط ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی