ایالات متحده به اطلاع سازمان ملل از خروج از سازمان بهداشت جهانی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد از خروج خود از سازمان بهداشت جهانی اگر چه خروج نمی خواهد اثر را تا سال آینده به معنی آن می تواند لغو تحت یک دولت جدید اگر شرایط تغییر می کند.

خروج آگاه شدن از طریق تحویل در دوشنبه باعث می شود خوب در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر در اواخر ماه مه به خاتمه ایالات متحده مشارکت در, که, که او به شدت انتقاد برای پاسخ به coronavirus همه گیر و متهم از رکوع به نفوذ چینی. این حرکت بود بلافاصله هزینههای مقامات بهداشت و منتقدان دولت.

خروج متوجه شد و فرستاده شده به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه و اثر را در یک سال, در جولای 6, 2021 وزارت امور خارجه و سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت:.

آقای اشاره به این حادثه تلخ در ظرفیت خود را به عنوان امین از سال 1946 که قانون اساسی “در روند بررسی با سازمان جهانی بهداشت که آیا تمام شرایط برای چنین برداشت شده و خود را سخنگوی استفان نواز گفت.

تحت شرایط خروج آمریکا باید تعهدات مالی خود را به این که قبل از آن می تواند نهایی شود. این ایالات متحده است که این سازمان بزرگترین اهدا کننده فراهم می کند و آن را با بیش از 400 میلیون دلار در هر سال در حال حاضر مدیون این که برخی از 200 میلیون دلار در حال حاضر و گذشته اند.

در اواخر ماه مه کمتر از دو هفته پس از هشدار به کسانی که آن را به حال 30 روز به اصلاحات و یا از دست دادن ایالات متحده در حمایت از آقای ترامپ اعلام کرد دولت او بود ترک سازمان با توجه به آنچه او گفته بود آن پاسخ ناکافی به اولیه شیوع کروناویروس در چین در ووهان استان در اواخر سال گذشته.

همچنین بخوانید: چه کسی باید شرمنده از آن است که مانند یک آژانس روابط عمومی برای چین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور گفت: در کاخ سفید اعلام کرد که مقامات چینی را نادیده گرفته گزارش تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سازمان برای گمراه کردن مردم در مورد شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

ما باید دقیق اصلاحات است که باید آن را و درگیر با آنها به طور مستقیم اما آنها حاضر به عمل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “از آنجا که آنها شکست خورده اند به درخواست و به شدت نیاز به اصلاحات ما خواهد بود امروز فسخ رابطه است.”

خروج اطلاع رسانی شد به طور گسترده ای محکوم به غلط برخی برای تضعیف مهم موسسه است که پیشرو تولید واکسن تلاش و مواد مخدر محاکمه به آدرس COVID-19 شیوع.

دولت را به طور رسمی برداشت از کسانی که در میان بزرگترین بحران بهداشت عمومی است که آمریکایی ها و جهان مواجه شده اند در یک قرن کوتاه اندیش غیر ضروری و صراحت خطرناک” گفت: بنیاد سازمان ملل متحد رئیس جمهور الیزابت Cousens. است که بدن قادر به رهبری و هماهنگی جهانی در پاسخ به COVID-19. فسخ آمریکا رابطه را تضعیف می کند تلاش جهانی برای ضرب و شتم این ویروس قرار دادن همه ما در خطر است. یک کمپین است که پشتیبانی بین المللی بهداشت, پروژه, آن را به نام حیرت انگیز و اکشن است که خدشه دار بهداشت جهانی.

همچنین بخوانید: Coronavirus | آیا آمریکا توقف کمک های مالی تحت تاثیر قرار دهد که عملکرد?

خروج از سازمان بهداشت جهانی در میان بی سابقه جهانی و همه گیر است حیرت انگیز عمل قرار می دهد که ایمنی از همه آمریکایی ها و جهان در خطر است. آمریکا باید از نفوذ خود برای تقویت و اصلاح که نه رها کردن آن در زمانی که جهان به آن نیاز دارد بیشتر” یک رئیس جمهور گیل اسمیت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>