آمریکا NSA می گوید سرخپوستان دوستان در امریکا و کاخ سفید

آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است تشکر مردم هند که در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania در طول سفر خود به این کشور گفت: آنها باید دوستان در آمریکا و کاخ سفید است.

رئیس جمهور همراه بود بالا-صفحه هیئتی متشکل ارشد تهمت مقامات دولت از جمله NSA اوبراین در طول ازدواج خود سفر رسمی به هند از 24 فوریه 25. آنها بازدید احمدآباد آگرا و دهلی نو قبل از ترک واشنگتن در روز سه شنبه.

آمریکا NSA در راه خود را به ایالات متحده آمریکا, تشکر مردم هند برای حمایت خود را.

“با تشکر از همه مردم هند که به حمایت از رئیس جمهور تهمت و بانوی اول, Melania Trump, و ما هیئت مبنی بر دوستی و همکاری را در آینده دور” آقای اوبراین گفت: در یک صدای جیر جیر.

“شما دوستان در ایالات متحده آمریکا و در کاخ سفید” NSA گفت.

به طور جداگانه کاخ سفید در یک توییت تشکر نارندرا نخست وزیر و مردم هند به صورت باور نکردنی خود را مهمان نوازی.

کاخ سفید در یک توییت گفت که رئیس جمهور تهمت و نارندرا نخست وزیر صحبت در مورد هند و پاکستان ارتباط است.

این سیاست خارجی مجله گفت که آقای ترامپ چپ دهلی نو و بدون ارائه یک “باور نکردنی” تجارت و معامله با وجود سال ها از بالا و سطح مذاکرات است.

“به واشنگتن است که کشف آن آسان است برای مقابله با یک کشور به رهبری یک رهبر پوپولیستی با دستور و گرايش به سمت حمایت از تولیدات داخلی. با وجود آن موانع گسترده تر روندها در ایالات متحده-هند ارتباط همچنان به نظر می رسد قوی به عنوان نشان داده شده توسط این دیدار خود را” مجله گفت.

عمده روزنامه آمریکایی برجسته گزارش در مورد سفر.

“همانطور که او خود را به اتمام دو روز اقامت آقای ترامپ متمرکز تنها در, مثبت, ارائه, اعتبار آقای مودی به عنوان یک قهرمان آزادی مذهبی حتی به عنوان دولت هند به تصویب رسید هندو-اولین سیاست هدف قرار دادن مسلمانان” نیویورک تایمز گفت.

“رئیس جمهور علنا پذیرفته شده آقای مودی کلمه ای که او رفتار 1.3 میلیارد نفر از مردم در کشور های مختلف نسبتا بدون توجه به ایمان و هیچ اشاره ای به ماه تظاهرات توسط کسانی که فکر می کنم در غیر این صورت.

“رئیس جمهور تاکید کرد قدرت خود را در رابطه با نارندرا نخست وزیر در جلسات طولانی در نماد و کوتاه در بتن موافقت نامه های” نیویورک تایمز گزارش داد.

با توجه به وال استریت ژورنالآقای ترامپ دیپلماتیک رها شده بود به عنوان شدید به عنوان آن را مختصر با میزبان خود ارائه گسترده فرش قرمز درمان که رئیس جمهور به جشن بیشتر سیاسی مطلوب کشش از ریاست جمهوری خود.

روزانه گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب استقبال شد در هند روز دوشنبه با ترشح دو روز نمایش است که در ترکیب نخست وزیر مودی قدرت سیاسی با پر جنب و جوش مناظر و صداها و ادویه جات ترشی جات از کشور خود را کشت.

در یک op-ed در فاکس نیوز, جیمز جی Carafano گفت که هر دو حزب به شخصیت ایالات متحده-هند روابط در هر دو کشور. این است که بیش از فقط دو کاریزماتیک رهبران و ارائه رایگان کلاه کشیدن در یک جمعیت.

“ایالات متحده و هند به جعلی چیزی جدید و بی سابقه است. ما نه از مد افتاده پیمان متحدان اما ما راه بیش از فقط دوستان است. این حیاتی همکاری استراتژیک. ما می دانیم که از دور ترین جزیره اقیانوس آرام به میانه ما باید یکدیگر را به عقب. این است که یک واقعیت ژئواستراتژیک در جهان است,” او نوشت.

در یک گزارش خبری در ایالات متحده آمریکا امروز گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از آقای دولت مودی گفت: “بسیار سخت کار کرده اند و باز از آزادی مذهبی” هر چند منتقدان می گویند این قانون تبعیض علیه مسلمانان است.

آقای ترامپ با استفاده از مراجعه به دستاوردهای برجسته در دفاع همکاری و تقویت روابط بین دو کشور تپه روزنامه گفت.

“او جشن ایالات متحده-هند روابط و پیوند خود را با نارندرا نخست وزیر حتی به عنوان هند رهبر حزب ناسیونالیست هندو تحت بیشتر موشکافی آن بحث قانون تابعیت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>