ایالات متحده در CAATSA بدون تغییر با وجود چین اقدامات در محله

با وجود تغییر در زمین واقعیت های زیر مرگبار درگیری بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در ماه گذشته در ایالات متحده پیام به کشورهایی از جمله هند در تحریم برای خرید از روسیه سلاح تغییر نکرده است. این پیام تصریح کرد: در این زمینه از هند برنامه ریزی جت جنگنده مقابله با روسیه در حدود ₹18,148 کرور.

“ما می خواهیم همه ما متحدان و شرکا به چشم پوشیدن از معاملات با روسیه که خطر تحریک تحریم تحت امر امریکا دشمنان از طریق تحریم ها عمل می کنند (CAATSA)” یک سخنگوی وزارت امور خارجه در یک ایمیل به هندو. هفته گذشته در دفاع از کسب شورا مورد تایید تهیه 21 MiG-29 جت های جنگنده برای نیروی هوایی هند (IAF) یک ارتقا برای 59 از این هواپیمای روسی و کسب 12 فروند Su-30 MKI هواپیما. وزیر دفاع Rajnath Singh مورد بحث بود دفاع همکاری با روسیه در حالی که در سفر به مسکو دو هفته پیش.

وزارت امور خارجه سخنگو گفت: تصمیم گیری نشده بود ساخته شده است در مورد معامله خاص اگر چه دولت بود و از آن آگاه است.

“ما آگاه هستند از گزارش ها در مورد هند برنامه ریزی شده دفاع خرید از روسیه است. ما نمی توانیم prejudge که آیا یک معامله خاص را در نتیجه تحریم ها ، وزیر امور خارجه ساخته شده است در مورد تعیین اهمیت هر معامله مربوط به هند است.”

در این بیانیه که در پاسخ به یک پرس و جو از هندو بر اینکه آیا اظهار داشت: آمریکا موقعیت منتقل شده بود به علت درگیری بین هند و چین است.

“سفت و سخت وجود دارد معیار با توجه به چشم پوشی و هر معامله است ارزیابی مورد به مورد و بر اساس” یک ناشناس در وزارت دفاع گفته بود Janes (دفاع و امنیت, مجله) در ژوئن 26.

ایالات متحده آمریکا شد و در ادامه به “نظارت” وضعیت و پشتیبانی یک “راه حل صلح آمیز” از وضعیت این سخنگو گفت هندو.

ایالات متحده خود را تبدیل به طور فزاینده ای با احتیاط از چین که با آن گسترده است اما به طور فزاینده ای تیره و تار اقتصادی در ارتباط است. دو هواپیمای آمریکایی حامل به تازگی وارد دریای چین جنوبی و انجام تمرینات در تاریخ 4 جولای در ایالات متحده روز استقلال.

“نظامی ما ممکن است می ایستد قوی و ادامه خواهد داد به پایه قوی که آیا آن را در ارتباط به یک درگیری بین هند و چین یا هر جای دیگری” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: فاکس نیوز در تاریخ 6 ژوئیه.

هند و ایالات متحده بوروکرات ها در حال برنامه ریزی برای دیدار در هند-ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه رایزنی های بعد از ظهر سه شنبه (هند). این CAATSA موضوع نه در دستور کار است اما ایالات متحده بود به جمع آوری هر گونه مسائل و هند گفت: با توجه به هندو.

رئیس جمهور آمریکا را از دست داده و قدرت در سال 2018 به چشم پوشیدن از CAATSA تحریم ها در یک مورد به مورد و بر اساس به عنوان بخشی از دفاع ملی مجوز عمل (☀) برای سال مالی 2019. اما مقامات ایالات متحده در سراسر بخش ها بارها اعلام کرده اند که هند باید فرض کنیم آن را به چشم پوشی. این سخنان ساخته شد در این زمینه از هند خرید برنامه ریزی شده از S-400 Triumf سیستم دفاع ضد موشکی از روسیه برای حدود 5 میلیارد دلار.

ایالات متحده به حالت تعلیق در ترکیه از آن F-35 هواپیماهای برنامه (آن را ادامه خواهد داد برای ساخت قطعات حداقل تا 2022) و منع آن از خرید جت پس از ترکیه خرید از S-400. اما این اقدامات گرفته شد و بدون استناد به CAATSA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>