رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام عمده ایالات متحده کاهش نیروهای نظامی در “متخلف” آلمان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و سفارش عمده کاهش در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی قدرت را در آلمان یک حرکت به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط اعضای حزب خود را به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

“ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید در ژوئن 15.

ایالات متحده در حال حاضر حدود 34,500 نیروهای نظامی در آلمان — به مراتب کمتر از دوران جنگ سرد و زمانی که در آلمان بود و تمرکز مرکزی آمریکا و ناتو در تلاش برای جلوگیری از تهاجم توسط اتحاد جماهیر شوروی سابق.

در دهه های اخیر آلمان میزبانی کلید نظامی آمریکا امکانات و ارائه پریدن نقطه نقطه برای استقرار نیروهای میانه از جمله در طول سال از جنگ در عراق است.

آقای ترامپ گسله آلمان برای عدم پرداخت به اندازه کافی برای خود و دفاع از تماس طولانی مدت ناتو متحد “بزهکار”.

“ما در حال حفاظت از آلمان و آنها بزهکار. که معنا ندارد” رئیس جمهور گفت: با اشاره به آلمان را شکست تا کنون برای رسیدن به یک هدف تعیین شده توسط تمام اعضای ناتو در سال 2014 به صرف حداقل 2 درصد از تولید ناخالص ملی در دفاع توسط 2024. آلمان می گوید که امیدوار است برای رسیدن به 2 درصد 2031.

پس از انتخابات خود را در سال 2016 آقای تهمت قرار دادند و پس از 2% به عنوان یک هدف و او بارها و بارها با نام بردن از آلمان به عنوان یک مجرم هر چند بسیاری دیگر نیز در زیر این هدف است.

در کاخ سفید اظهارات به خبرنگاران گفت آقای ترامپ پیشنهاد خود را خروج نیروهای نظامی تصمیم گیری در نظر گرفته شده بود به مجازات آلمان اشاره کرد که حضور نیروهای امریکایی است تقویت اقتصاد محلی است.

کسانی که به خوبی پرداخت می شود, سربازان, او گفت:. آنها در آلمان زندگی می کنند. آنها صرف مقدار زیادی از پول در آلمان است. همه جا در اطراف آن پایگاه های بسیار مرفه برای آلمان. بنابراین آلمان طول می کشد و پس از آن در بالای این رفتار آنها با ما بسیار بد در تجارت است.

در علاوه بر این به 34,500 نیروهای ایالات متحده در آلمان نیز وجود دارد حدود 17,500 وزارت دفاع غیر نظامی.

دولت در اندیشه بخشی از نیروهای نظامی خروج از آلمان در سال گذشته و در هفته های اخیر از آن آشکار شد که آقای ترامپ بود و آماده برای حرکت به جلو اگر چه هیچ تصمیم اعلام شده بود.

این تصمیم مورد بحث نیست در پیشبرد با آلمان یا دیگر اعضای ناتو و کنگره بود نه رسمی اطلاع — ارشاد یک نامه از 22 از اعضای جمهوری خواه کمیته نیروهای مسلح مجلس خواستار تجدید نظر.

تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی Rep. مک Thornberry تگزاس نوشت: در نامه ای به آقای ترامپ با همکاران خود را.

سناتور. جک رید, رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا, ناودان آقای تهمت حرکت به عنوان یکی دیگر از نفع به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

لیز چنی یک جمهوری خواه از ایالت وایومینگ گفت: هفته گذشته که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ساخت یک اشتباه جدی است.

امریکا را به جلو وجود هرگز مهم تر از آن است که امروز به عنوان ملت ما در برابر این تهدیدات به امنیت و آزادی در سراسر جهان مطرح شده توسط ولادیمیر پوتین روسیه و حزب کمونیست چین چنی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید