رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر خود به هند از فوریه 24-25

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در سفر هند در فوریه 24 و 25 عنوان در هر یک اطلاعیه رسمی از کاخ سفید در فوریه 10 بعد از ظهر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump بازدید احمدآباد و دهلی نو است. کاخ سفید گفت: احمدآباد انتخاب شد و برای بازدید از آن را به عنوان در گجرات بود که در خانه به نخست وزیر مودی و همچنین یک “نقش مهمی” در مهاتما گاندی زندگی است.

“رئیس جمهور و بانوی اول سفر به دهلی نو و احمدآباد که در نخست وزیر مودی در ایالت گجرات و بازی در چنین نقش مهمی در مهاتما گاندی زندگی و رهبری جنبش استقلال هند” یک بیانیه از دفتر مطبوعات گفت.

نخست وزیر مودی و آقای ترامپ سخن گفته بود بیش از آخر هفته, کاخ سفید گفت. “طی یک تماس تلفنی بیش از آخر هفته رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی توافق این سفر را بیشتر تقویت ایالات متحده-هند همکاری استراتژیک و برجسته قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و هند مردم است.”
هندو آموخته است که هند به تازگی منصوب سفیر آمریکا Taranjit سینگ Sandhu که تا به حال ارائه شده اعتبار خود را به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته نیز بیش از یک دعوت نامه رسمی به رئیس جمهور برای بازدید از هند است. (کاخ سفید منتظر بود برای این کار قبل از اعلام سفر رسمی).

آماده سازی در هند در حال جریان است. آمریکا و تیم خود را با اسکنر و تجهیزات در حال حاضر وارد هند هفته گذشته است.

هند و ایالات متحده در دو طرف در حال تلاش برای قرار دادن با هم یک محدود معامله تجاری است که آقای مودی و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بر روی ثبت نام در طول سفر است.

رهبران دو کشور نمی تواند ورود به سیستم در خط خال خال زمانی که آنها ملاقات کرد در کنار خطوط مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر و مذاکرات را ادامه داد و پس از آن.

منابع نزدیک به مذاکرات گفته بود هندو در هفته گذشته است که در حالی که آنها “امید” یک معامله خواهد بود به قبل از آقای تهمت دیدار آن بود که با توجه به وجود شکاف در مذاکرات مواضع دو طرف است.

دفاع ایران نیز بنا به گزارش ها بر روی کارت. هند در حال آماده سازی برای تصویب $2.6 میلیارد معامله به صورت 24 MH-60 Seahawk هلیکوپتر از لاکهید مارتین طبق گزارش رویترز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>