انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020 | Cory Booker تایید بایدن پیش از کلید مقدماتی

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدنکه به دنبال ارائه یک ضربه به رقیب برنی ساندرز در روز سه شنبه به شش کشور, رای دریافت یکی دیگر از افزایش در روز دوشنبه هنگامی که سابق ریاست جمهوری, امیدوار, Cory Booker تایید مبارزات انتخاباتی خود.

این سناتور ایالات متحده از ایالت نیوجرسی که به پایان رسید خود را در کاخ سفید پیشنهاد در ماه ژانویه در توییتر نوشت که آقای بایدن را “بازگرداندن احترام به دفتر بیضی.”

همچنین به عنوان خوانده شده | انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020: آیا دموکرات در انتخابات مقدماتی همه چیز در مورد ؟

آقای بوکر حمایت — یک روز پس از دیگری زمانی نامزد سناتور کامالا هریس کالیفرنیا را نیز — یعنی آقای بایدن برداشت تا حمایت از دو سیاه, سابق ریاست جمهوری رقیب به عنوان او به دنبال این حزب نامزدی را در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

موج تاییدیه

آقای بایدن بیش از گذشته نه روز است و مجهز به جلو از مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات به جمهوریخواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 3 نوامبر. موجی از تایید توسط رقبای سابق خود ساخته شده است او را روشن پرچمدار برای حزب دموکرات را نسیم بال در حالی که آقای ساندرز نماینده حزب لیبرال تر ، پیروزی در این میانه “زنگ کمربند” دولت می تواند به معاون سابق رئیس جمهور مانع سرب در تعدادی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در حزب جولای کنوانسیون.

آقای ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت, ممکن است نیاز به پیروزی در میشیگان به پس گرفتن شتاب پس از آقای بایدن نشان داد تعجب آور قدرت در هفته گذشته سه شنبه مسابقات. یک نظر سنجی از مطبوعات آزاد دیترویت منتشر شده در روز دوشنبه در بر داشت آقای بایدن برگزاری 24-درصد-نقطه سرب بیش از آقای ساندرز در میان رای دهندگان دموکرات در میشیگان.

همچنین به عنوان خوانده شده | آن است که بیش از همه برای برنی ساندرز?

یکی از مهمترین و صحبت در مورد لحظات از خانم هریس مبارزات انتخاباتی او بود تاول حمله به آقای بایدن در طول یک ماه ژوئن ریاست جمهوری بحث است. او به سخنان خود در مورد کار با segregationist سناتور مضر و مورد سوال آقای بایدن را 1970s مخالفت با مدرسه busing.

آقای ساندرز به ثمر رساند تعجب و ناراحتی در میشیگان چهار سال پیش در مقدماتی حزب دموکرات در برابر نامزد احتمالی هیلاری کلینتون ، خانم کلینتون خواهد بعد از دست دادن در طول تاریخ دولت دموکراتیک توسط یک حاشیه باریک به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. روز یکشنبه او به دنبال بستن این شکاف با حمایت از کشیش جسی جکسون رهبر حقوق مدنی و 1984 و 1988 دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی. آقای جکسون گفت: سناتور'[s مترقی دستور کار ارائه شده آمریکایی های سیاه و سفید بهترین فرصت برای سازگاری اجتماعی و اقتصادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>