انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020 | آمریکا آرا در حیاتی مقدماتی پس از سه ex-رقبا عقب جو بایدن

آمریکا روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی حزب که نقش عمده ای در خواهد شد که چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری یک روز پس از کلید تاییدیه به طور چشمگیری افزایش جو بایدن امید برابر افزایش چپ برنی ساندرز.

حمایت از آقای بایدن با سه تن از سابق خود رقبا مشخص شده بی سابقه ای روشن در شکسته اغلب تلخ مبارزات انتخاباتی.

دموکراتیک استقرار از جان گذشته است برای متحد کردن اطراف یک نامزد معتدل که می تواند پیروزی بیش از سناتور سندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی و چهره رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

77 ساله معاون سابق رئیس جمهور است که تحکیم حمایت در میان میانه رو مشتاق به بلانت پیش از آقای ساندرز که می تواند به طور بالقوه غیر قابل عبور سرب در همه مهم نماینده تعداد پس از سه شنبه.

آقای بایدن شده بالا سوار با کلید تاییدیه که ساخته شده را به یک سیاسی اوج در روز دوشنبه.

او در این مرحله در یک تجمع در دالاس تگزاس پیوست مینه سوتا سناتور ctqگفت که جمعیت او در پایان مبارزات انتخاباتی او و حمایت آقای بایدن برای رئیس جمهور.

آقای بایدن بعد از معرفی Beto o’rourke که ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در اوایل دموکراتیک نژاد اما پس از آن fizzled از. آقای o’rourke محبوب باقی می ماند در تگزاس دولت با بزرگترین نماینده مسافت در روز سه شنبه بعد از کالیفرنیا.

“ما نیاز به کسی که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (و) در بایدن ما که” آقای o’rourke گفت.

ساعت زودتر پیت Buttigiegاز 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا انداخت و او را حمایت بایدن یک روز پس از ترک مسابقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>