ایالات متحده می کشد از موشک پاتریوت از عربستان سعودی

این ایالات متحده است که بیرون کشیدن چهار قدرتمند خود سیستم های موشکی پاتریوت از عربستان سعودی پس از تعیین که تهدید از ایران که موجب یک اسلحه تجمع در منطقه در سال گذشته تا به حال مشکلاتی روبرو یک وزارت دفاع گفت: در روز پنج شنبه.

دو تا از ضد موشکی باتری مستقر زیر سپتامبر حملات عربستان نفت تاسیسات “در حال حاضر ترک خواند و گفت: شرط ناشناس ماندن.

تهران و حوثی از حمایت ایران از حوثی سرزنش قرار گرفتند ترکیب موشک و حمله هواپیماهای بدون سرنشین که در سمت چپ دو تا از دولت غول نفتی آرامکو را پردازش امکانات — یکی در Khurais و دیگری در بقيق — به شدت آسیب دیده و تقریبا نصف عربستان سعودی در تولید نفت ،

دو دیگر باتری نگه داشته شده در این منطقه در ماه مارس پس از یک حمله توسط نرم افزار-ایران جناح در عراق پایه تاجی در شمال بغداد. دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی در این حمله کشته شدند.

“من فکر می کنم همه می دانستند این بود که به طور موقت به علاوه در آن زمان مگر اینکه همه چیز رو بد” این مقام گفت. “همه چیز را بد به طوری که آنها تا به حال برای رفتن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>