ایالات متحده سوابق 1,169 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت

ایالات متحده ثبت شده 1,169 COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در این دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب نشان داد در پنجشنبه بالاترین یک روزه مرگ و میر ثبت شده در هر کشور پس از جهانی همه گیر آغاز شد.

تلفات منعکس شده در آمار و ارقام گزارش شده توسط دانشگاه بین 8:30 p. m. به وقت محلی در روز چهارشنبه و در همان زمان در روز پنج شنبه. گریم رکورد قبلا برگزار شده توسط ایتالیا که در آن 969 نفر در 27 مارس ،

ایالات متحده در حال حاضر ثبت 6,069 coronavirus مرگ و میر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در سطح جهانی ایتالیا دارای بالاترین تعداد مرگ و میر با 13,915 در حال مرگ از بیماری وجود دارد و پس از اسپانیا در 10,003.

ایالات متحده همچنین از ثبت بیش از 30 ، 000 مورد جدید از COVID-19 در همان دوره 24 ساعته آوردن تعداد کل رسما موارد گزارش شده در کشور به بیش از 2,43,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

شیوع اتحاد جامعی آمریکا برای شکستن رکورد استخدام رگه هایی از نزدیک به 10 سال در حالی که آمریکا و اروپا پزشکی کارگران در تلاش برای نجات بیمار از بیماران در روز جمعه تماشا, لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظتی و تنفس ماشین آلات خرد شدن توسط ساعت.

همچنین به عنوان خوانده شده |

پایان سریع

مشاغل اعداد منتشر شده در آمریکا نشان داد این ویروس برخورد یک پایان سریع به این کشور 50-سال-نرخ بیکاری پایین با کارفرمایان گزارش صدها نفر از هزاران نفر از کار کاهش در ماه مارس ،

این تصویر واقعی است و به مراتب بدتر اینکه دولت آمار و ارقام را شامل نمی شود دو هفته گذشته زمانی که نزدیک به 10 میلیون پرتاب-خارج-از-کار آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری.

در سراسر جهان تایید عفونت رسید گذشته 1 میلیون و مرگ و میر در صدر 54,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اروپا سه کشور بدترین ضربه — ایتالیا و اسپانیا و فرانسه پیشی گرفته 30,000 مرده یا بیش از نیمی از بازار جهانی تلفن. از این کشورها از نظر باقی مانده است تقریبا unrelentingly گریم ترسناک نشانه برای مکان هایی مانند نیویورک و مرکز ایالات متحده شیوع جایی که بدن در حال بارگیری توسط لودر به کامیون های یخچال خارج غرق بیمارستان.

کمبود تجهیزات مهم منجر به رقابت شدید در میان خریداران از اروپا و آمریکا و جاهای دیگر. یک رهبر منطقه ای در پاریس توصیف تقلا برای پیدا کردن یک ماسک “در سراسر جهان شکار گنج.” فرماندار اندرو کومو هشدار داد که نیویورک می تواند اجرا از هواکش در شش روز.

با عفونت گسترش, سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته است پنتاگون برای 1,00,000 بیشتر کیسه های بدن.

در فلوریدا صدها نفر از مسافران در کشتی کروز که در آن چهار نفر کشته شدند و در نهایت اجازه به پیاده پس از یک روز طولانی ایستاده است. بیش از یک دوجین بیماران بدحال گرفته شده بودند به بیمارستان در حالی که افراد سالم به اندازه کافی به سفر گرفته شد تا این فرودگاه به صورت چارتر پرواز به خانه.

یک اسپانیایی بیمارستان تبدیل کتابخانه خود را به واحد مراقبت های ویژه. در فرانسه فضا را کنار بگذارند برای بدن در یک گسترده بازار مواد غذایی. نخست وزیر فرانسه گفت: “مبارزه با ساعت به ساعت” برای دفع کمبود داروهای ضروری مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن COVID-19 بيمار زنده است.

فرانسه لغو آن دبیرستان خروج آزمون شناخته شده به عنوان Baccalaureat برای اولین بار در 212 سال تاریخ آزمون.

برخی از برق امید پدید آمده است که ایتالیا و همچنین اسپانیا و فرانسه ممکن است مسطح عفونت های منحنی و نزدیک شدن و یا حتی عبور خود را به قله های روزانه مرگ و میر.

در جای دیگر در اروپا و مقامات طور آزمایشی شروع به صحبت کردن در مورد چگونه به بلند کردن مستندات که staved کردن کل فروپاشی تیره و تار سیستم های سلامت بلکه کتک اقتصاد.

اتریش گفت: آن را به مجموعه ای از یک جدول در هفته آینده برای چه چیزی می تواند “شروع کند تا” بسته بخش از اقتصاد است. سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز گفت که او انتظار دارد که هر گونه کاهش از این مستند که در این هفته تمدید شد به مارس 19 خواهد بود مبهوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید