ایالات متحده را Pompeo برنامه ای برای دیدار با مقامات چینی در هاوایی: سیاسی

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در حال برنامه ریزی برای سفر به هاوایی برای دیدار با مقامات دولت, سیاسی, گزارش روز جمعه با استناد به دو منابع بی نام.

آقای Pompeo است که آوازی در انتقاد از چین در طیف وسیعی از مسائل از ریشه های بیماری همه گیر کوروناویروس به خود هنگ کنگ سیاست به درمان آن اقلیت های قومی و مذهبی بود, برنامه ریزی سفر “بی سر و صدا” و ترتیبات شد, نهایی نشده, سیاسی گفت.

ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه و سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

روابط میان جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای رو به وخامت گذاشته و در ماه های اخیر و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او می تواند حتی قطع روابط.

آقای Pompeo گفت: در ماه گذشته که چین می تواند مانع از مرگ و میر صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان در حال شفاف تر در مورد کوروناویروس و متهم آن را به امتناع از به اشتراک گذاری اطلاعات.

او گفت: در ماه گذشته چینی برنامه ای برای اعمال قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ خواهد بود “ناقوس مرگ” برای این مستعمره سابق بریتانیا استقلال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>