آمریکا تحریم شرکت های چینی بیش مسلمان شکایت

دولت ایالات متحده به اعمال تحریم های تجاری بر 11 شرکت در آن می گوید: در حال دخیل در نقض حقوق بشر در چین مسلمان شمال غربی منطقه سین کیانگ.

روز دوشنبه اعلام می افزاید: به آمریکا فشار بر پکن بیش از سین کیانگ که در آن حزب کمونیست است که متهم از جرم سرنشینان کار اجباری و دیگر موارد نقض حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان.

همچنین بخوانید: اسناد محرمانه نشان می دهد که چگونه چین توده بازداشت اردوگاه های کار

سین کیانگ است که در میان یک سری از اختلافات از جمله حقوق بشر و تجارت و تکنولوژی است که باعث شده آمریکا و چین روابط به شیرجه رفتن به پایین ترین سطح خود در دهه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تحریم های تحمیل شده بر چهار مقامات چینی بیش از این اتهامات. پکن در پاسخ با اعلام نامشخص مجازات در چهار سناتور ایالات متحده آمریکا است که منتقدان از آن حقوق بشر.

وزارت بازرگانی گفت: علاوه بر این از 11 شرکت ها به آن نهاد لیست خود را محدود دسترسی به آمریکا کالا و فن آوری است. آن را به هیچ جزئیات از چه کالا ممکن است تحت تاثیر قرار.

این عمل اطمینان حاصل شود که محصولات و فن آوری ها استفاده نمی شود در حزب کمونیست چین را نفرت حمله در برابر دفاع اقلیت مسلمان جمعیت گفت: اداره ویلبر راس, در بیانیه ای.

چین بازداشت حدود 1 میلیون یا بیشتر اعضای آن مسلمان گروه های اقلیت های قومی در اردوگاه های اقامت اجباری.

دولت توصیف آنها به عنوان آموزش حرفه ای امکانات با هدف مقابله با اسلام افراط گرایی و گرایش های جدایی طلب. آن را می گوید کسانی که امکانات دارند بسته ادعا می کنند که غیر ممکن است برای تایید با توجه به محدودیت در بازديد و گزارش در مورد منطقه.

جانبازان از اردوگاه و اعضای خانواده می گویند کسانی که برگزار می شود مجبور می شوند اغلب با تهدید و خشونت به محکوم کردن خود به دین و فرهنگ و زبان و سوگند وفاداری به رهبر حزب کمونیست و رئیس دولت پینگ است.

شرکت های ذکر شده در دوشنبه شامل پوشاک تولید کنندگان و تامین کنندگان فن آوری.

سه نفر از شرکت مشخص شد تحقیقات توسط آسوشیتد پرس در سال 2018 و 2020 به عنوان دخالت در کار اجباری.

یک شرکت نانچانگ O-فیلم تکنولوژی منابع صفحه نمایش و لنز به اپل و سامسونگ و دیگر شرکت های فن آوری. AP خبرنگاران یافت کارکنان از سین کیانگ در کارخانه خود در جنوب شهر نانچانگ نیست اجازه خروج بدون همراه بودند و نیاز به حضور سیاسی طبقات است.

‘کار اجباری’

ما مقامات گمرکی کشف و ضبط یک محموله دوم شرکت Hetian Haolin مو لوازم جانبی ظن آن ساخته شده بود و کار اجباری. افرادی که مشغول به کار برای سوم Hetian Taida که تولید ورزشی فروخته شده به دانشگاه های ایالات متحده و تیم های ورزشی گفت: AP بازداشت شدگان بودند مجبور به کار وجود دارد.

وزارت بازرگانی اعمال محدودیت های مشابه در ماه اکتبر گذشته و در ماه ژوئن در مجموع 37 شرکت های آن گفت: در درگیر شد و یا فعال کردن” موارد نقض حقوق بشر در سین کیانگ.

بخش هشدار در جولای 1 که شرکت هایی که مسئولیت رسیدگی به کالاهای ساخته شده توسط بیگاری یا که عرضه فن آوری است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در اردوگاه های کار اجباری و یا برای نظارت ممکن است در صورت نامشخص اعتباری و اقتصادی و حقوقی خطرات.

وزارت خارجه چین انتقاد هشدار داد و گفت: پکن خواهد شد اقدامات لازم را برای حفاظت از شرکت های چینی اما به جزئیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>