وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo استقبال هند چینی برنامه ممنوعیت

به عنوان آن را همچنان به گسترش خود اقدامات دیپلماتیک در برابر چین و ایالات متحده استقبال هند ممنوعیت چینی برنامه به عنوان در هر وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

“ما خوش آمدید هند ممنوعیت در برخی از برنامه های تلفن همراه است که می تواند در خدمت به عنوان زائده CCP نظارت دولت” آقای Pompeo گفت: در یک جلسه در روز چهارشنبه. “هند برنامه پاک رویکرد را افزایش دهند هند حاکمیت. آن را نیز افزایش هند یکپارچگی و امنیت ملی به عنوان دولت هند خود را اعلام کرده است.”

دولت تا به حال در اوایل این هفته ممنوع 59 برنامه های چینی از جمله Infinite و WeChat در امنیت ملی زمین پس از 20 سربازان هندی کشته در درگیری های خونین با نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh ماه گذشته.

 

بخش دولت مرکزی و خزانه داری ایالات متحده روز چهارشنبه نیز منتشر شد یک کسب و کار مشاوره در خطرات ناشی از زنجیره تامین با لینک کلیک کنید برای اشخاص که می تواند درگیر شدن در نقض حقوق بشر در چین در استان سین کیانگ. آمریکا مشاوره ای مدعی است که این خطرات شامل توسعه ابزار نظارت برای سین کیانگ تکیه بر کار اجباری در, و کمک به ساخت اردوگاه های اقامت اجباری برای Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان در چین است.

در همان روز در کاخ سفید تایید کرد که آن را “از نزدیک نظارت” هند و چین وضعیت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پشتیبانی یک صلح.

“و او [آقای ترامپ] گفت که چین موضع تهاجمی همراه هند و چین مرز متناسب با الگوی بزرگتر از چینی تجاوز در دیگر نقاط جهان. و این اقدامات تنها تایید ماهیت واقعی حزب کمونیست چین” سفید کری وزیر Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>