مجلس سنای ایالات متحده تایید هندی-دانشمند آمریکایی Sethuraman Panchanathan به عنوان رئیس بنیاد ملی علوم

مجلس سنای ایالات متحده تایید کرده است برجسته هندی-آمریکایی دانشمند دکتر Sethuraman Panchanathan به عنوان مدیر بنیاد ملی علوم آمریکا یک آمریکایی بدن حمایت از تحقیقات بنیادی در غیر پزشکی رشته های علوم و مهندسی است.

Panchanathan, 58, از دانشگاه ایالتی آریزونا خواهد سر NSF بالا علوم آمریکا بودجه بدن که دارای یک بودجه سالانه دلار 7.4 میلیارد دلار است.

شناخته شده به عنوان Panch در میان دوستان و خانواده او در نظر گرفته شده است به عنوان یک تحول رهبر که انسان محور تلاش ها منجر به تغییرات مثبت در مقیاس جهانی است.

خود را به اتفاق آرا تایید در روز جمعه آمریکا در یک زمان از تلخ سیاسی تقسیم نادر است در زمان کنگره و انعکاسی از محبوبیت خود را به عنوان برترین دانشمند. در واقع خود را از نامزدی روند سریع ردیابی توسط سنا.

او را جایگزین فرانسه Cordova که شش سال به پایان رسید و در ماه مارس به 15 مدیر NSF. او می رود به دفتر در تاریخ 6 ژوئیه.

ماموریت شخصی من این است که برای الهام بخشیدن به قدرت و خدمت به بشریت از طریق زندگی در حال تغییر و نوآوری است که پتانسیل برای تغییر چهره از ما چگونه نمایش “توانایی های مختلف در مقیاس جهانی” دکتر Panchanathan بیان شد که در وب سایت شخصی خود.

دوم آمریکایی

او دومین هندی-آمریکایی تا کنون به نامزد برای معتبر علم موقعیت با اولین بودن دکتر Subra Suresh که خدمت از اکتبر 2010 تا مارس 2013.

او یک حمایت جهانی با جمهوری خواهان و دموکرات ها. به اتفاق آرا مورد تایید تایید در سنا این نشان می دهد یک مرد بزرگ برای این کار است. این Indiaspora جامعه بسیار افتخار است که کسی مثل او را به نمایندگی است و نه فقط ما بلکه بیشتر جامعه Indiaspora موسس و برجسته سرمایه داری M. R. Rangaswami گفت PTI.

Panchanathan شده است که یک عضو فعال Indiaspora است فرد مناسب برای این کار به خصوص در زمانی که کشور با چالش رو به رو از چین Rangaswami گفت که NSF نیاز به بازی و حتی مهم تر نقش ما به عنوان حرکت به جلو .

رئیس ادی برنیس جانسون از خانه علم, فضا و فناوری کمیته گفت که در این لحظه مهم در بنیاد تاریخ ما مکث به جشن گذشته 70 سال از تحول اکتشافات در حالی که نگه داشتن چشم در چالش های پیش رو.

“من اعتماد به نفس زیادی که دکتر Panchanathan ثابت رهبری و چشم انداز برای اخلال در وضع موجود کمک خواهد کرد که طلیعه چیزی بودن در یک آینده روشن از پیشرفت های علمی به نفع مردم آمریکا است. من مشتاقانه منتظر به کار با او برای پیشبرد بنیاد تحقیقات انتقادی و بنیادی ماموریت آموزش و پرورش در سال های پیش رو” آقای جانسون گفت.

دکتر Panchanathan سال تجربه در تحقیقات و دانشگاه باید آماده او را برای این نقش گفت: خانه علم, فضا و فناوری کمیته رتبه بندی عضو فرانک لوکاس.

“من به دنبال به جلو به کار کردن با او را در هدف مشترک ما از نگه داشتن آمریکا از رهبر جهان در علم و فن آوری است. من خوشحالم Dr Panchanathan تایید شد سریع ردیابی به طوری که او می تواند شروع به کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است NSF کار همواره انتقادی به آمریکا پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی رقابت آقای لوکاس گفت.

دکتر Panchanathan است معاون رئیس جمهور برای طرح های استراتژیک آکادمی ملی مخترعان (نائینی). او از صندلی های شورای پژوهش کانون و زمین-اعطای دانشگاهها و روسای شدید نوآوری و گروه ضربت از فدراسیون جهانی از رقابت شوراها.

منصوب شد به عنوان مشاور ارشد علم و فناوری توسط آریزونا mlb در سال 2018 است.

یک شخص از نائینی, انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم کانادا آکادمی فنی و مهندسی موسسه برق و الکترونیک مهندسین و جامعه مهندسی نوری او به دست آورده مدرک لیسانس خود را در رشته فیزیک از دانشگاه مدرس در سال 1981 و در الکترونیک و ارتباطات مهندسی از هند موسسه علوم در سال 1984.

او به دست آورده و سپس مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق از انستیتو تکنولوژی هند در سال 1986 و دکتری در مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه اتاوا در سال 1989.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>