دولت آمریکا شکایت چین برای COVID-19 همه گیر

A U. s. State واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر چین ادعا که پکن اقدامات به سرکوب اطلاعات بازداشت خبرچین و انکار مسری طبیعت از رمان coronavirus منجر به “آسیب جبران ناپذیر” به کشورهای جهان, در حالی که باعث درد و رنج انسان و اقتصادی شدید اختلال.

ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق میسوری اولین از نوع خود طرح دعوی در دادگاه توسط میسوری دادستان کل اریک اشمیت در برابر دولت چین حاکم کمونیست چین و دیگر مقامات چینی و موسسات.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که در دوران بحرانی سال های اولیه شیوع مقامات چینی فریب عمومی را سرکوب اطلاعات حیاتی بازداشت خبرچین را تکذیب کرد-انسان به انسان انتقال در صورت نصب شواهد نابود بحرانی تحقیقات پزشکی مجاز میلیون ها نفر از مردم را در معرض ویروس و حتی احتکار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) باعث همه گیر جهانی است که غیر ضروری بود و قابل پیشگیری است.

“COVID-19 انجام داده است آسیب های جبران ناپذیری به کشور در سراسر جهان باعث بیماری و مرگ اقتصادی اختلال و درد و رنج انسان. در میسوری تاثیر ویروس بسیار واقعی – هزاران نفر آلوده شده اند و بسیاری از آنها درگذشت و خانواده ها از هم جدا شده اند از مرگ عزیزان, کسب و کارهای کوچک در حال بستن درهای خود را و کسانی که زندگی به چک چک در حال تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را گفت:” آقای اشمیت.

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت COVID-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. آنها باید پاسخگوی اعمال خود” او ادعا.

با توجه به طرح دعوی در اواخر دسامبر چینی بهداشتی مقامات تا به حال شواهد جدی از انسان به انسان انتقال است.

با وجود این شواهد چینی مقامات بهداشتی گزارش نشده شیوع به سازمان بهداشت جهانی تا 31 دسامبر. زمانی که مقامات چینی را اطلاع رسانی که از وقوع آنها را رد بالقوه برای انسان به انسان انتقال می دهد.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که با وجود داشتن آگاهی از بیماری های مقامات چینی را شامل گسترش یافته است.

با توجه به داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمزنزدیک به 175,000 افراد چپ ووهان در ژانویه 1 به تنهایی به سفر برای سال جدید قمری.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال تسکین در یک تعداد از مزاحمت یک تعداد از غیر طبیعی فعالیت های خطرناک و دو فقره نقض وظیفه. درمان می تواند شامل مجازات مدنی و جبران جلو گیری از مزاحم قطع غیر طبیعی و خطرناک فعالیت خسارت تنبیهی ،

سناتور بن Sasse, یک عضو مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی با استقبال از طرح دعوی در دادگاه.

“حزب کمونیست چین چه authoritarians همیشه فراموش: آنها مخفی حقیقت به صرفه جویی در خود را پنهان می کند. رئیس Xi دروغ را کشته اند و صدها هزار نفر از مردم بی گناه و ایجاد اغتشاش بی حد و حصر اقتصادی آسیب,” او گفت:.

“رئیس Xi سکوت کرده است, پزشکان, مخفی انتقادی داده های علمی حاضر دسترسی به مقامات بهداشت تا اواسط فوریه فرستاده بی ارزش تجهیزات به اروپا و سرزنش ایالات متحده است. پس از آمریکایی ها ضرب و شتم این ویروس تند و زننده ما در حال رفتن به نگه چین فاسد دولت پاسخگو” Sasse گفت.

هفته گذشته کنگره کریس اسمیت و ران رایت معرفی کرده بود یک قانون که نوار چین و دیگر کشورهای مستقل خود ایمنی اگر آنها عمدا ساخته شده نادرست در مورد کوروناویروس در نتیجه اجازه می دهد شهروندان ایالات متحده کسب و کار و دولت های محلی به شکایت کسانی که دولتها برای مرگ و درد و رنج و زیان های اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

“من لایحه نوار چین و هر کشور دیگری که عمدا گمراه که از آن حق حاکمیت و اجازه می دهد تا آمریکایی ها به شکایت دولت چین در دادگاه برای خسارت آنها رنج می برد به عنوان یک نتیجه از چین نادرست به جهان در مورد جدیت و طبیعت از رمان coronavirus” آقای اسمیت گفت.

“دانستن و کامل است که آنها تا به حال یک کشنده و بسیار مسری بیماری در دست خود را به عنوان اواخر به عنوان اواسط ژانویه در چین رهبران کمونیست گفت که که وجود دارد بدون نیاز به هر گونه اقدامات به عنوان همه چیز تحت کنترل است. واقعیت این است که آن را,” او گفت:.

چین هرگونه پوشش بالا در گزارش اطلاعات اولیه از رمان شیوع کروناویروس در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است.

“چین اولین کشوری بود که به گزارش COVID-19 به سازمان جهانی بهداشت (WHO), (و) این بدان معنا نیست که این ویروس نشات گرفته از ووهان” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>