سهام ایالات متحده آتی جست و خیز کردن به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس پاسخ ناامید

شاخص های آتی سهام ایالات متحده سقوط در روز پنج شنبه و نزدیک به هدف قرار دادن روزانه خود را پایین حد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی ترسیم دولت در پاسخ به کروناویروس اپیدمی سرمایه گذاران را ناامید کرد.

S&P 500 آتی کاهش یافت تا آنجا که 4.7 درصد به 2,610 نقاط در نزدیکی روزانه downlimit از 2,601 امتیاز.

“بازار شده است کف این آدرس رئيس جمهور گفت:” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی در نیوآرک.

“سرمایه گذاران انتظار داشتند که شاید دقیق تر طرح هدفمند محرک و من فکر می کنم با توجه به قیمت های آتی بازار حداقل در سمت چپ آن سرمایه گذاران که مایل است. ما می تواند این رفتن را از طریق تمام شب اما زانو حرکت تند و سریع واکنش نشان داد یک بازار است که می تواند به یک مشکل باز اگر ما نمی pare برخی از کسانی که در اوایل آتی ضرر و زیان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز. محدودیت اعمال نمی شود به بریتانیا است. او همچنین مشخص شده مراحل را برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران آسیب دیده توسط ویروس.

ممنوعیت سفر spooked بازارهای تعمیق نگرانی در مورد رکود اقتصادی.

سقوط در قیمت های آتی در تجارت حاکی از کاهش بیشتر در اصلی شاخص های سهام ایالات متحده در روز پنج شنبه پس از خود را در حال حاضر عمیق می افتد در روز چهارشنبه که دیدم داو تایید یک خرس بازار برای اولین بار از زمان بحران مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید