سهام ایالات متحده افت بیش از 4.0% گسترش تار و مار میان ویروس ترس

وال استریت سهام کوبیده شد دوباره پنج شنبه به عنوان گسترش بیشتر این coronavirus تشدید نگرانی از کاهش رشد اقتصاد جهانی و افزایش خطر ابتلا به ما رکود است.

میانگین صنعتی داو جونز فرو حدود 1200 امتیاز یا 4.4 درصد را به پایان برساند در 25,766.64, بدترین حالت آن جلسه در بیش از دو سال است.

همچنین بخوانید: چرا که نمی خواهد اعلام SARS-CoV-2 یک بیماری همه گیر در حال حاضر

گسترده مبتنی بر S&P 500 نیز با سقوط 4.4 درصد به 2,978.76 اول آن زیر 3,000 از اکتبر. و فناوری غنی شاخص Nasdaq Composite با ریختن 4.6 درصد برای پایان دادن به در 8,566.48.

زیان مجموعه وال استریت در سرعت خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 به عنوان سرمایه گذاران همچنان به فرار سهام به سرمایه گذاری امن تر مانند ایالات متحده و طلا.

این ویروس در حال حاضر به 50 کشور با موارد تایید شده در روز گذشته در ایالات متحده و اسپانیا که به نظر می رسد به قرارداد شود به صورت محلی.

ماریس Ogg از پل برج مشاوران گفت: هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مجهولات در مورد مقیاس جهانی شیوع و این که “ما در حال رفتن به می دانم که این پاسخ در حالی که احتمالا حداقل دو تا چهار هفته است.”

بازار زیان تشدید شده اند در ایالات متحده توسط رفیع ارزیابی که برداشته شاخص به یک سری از سوابق تنها چند هفته پیش.

“این قابل فهم است که نه تنها شما باید چیزی برای نگرانی در مورد که ما نداشته اند اما ما نیز به دلیل اصلاح” Ogg گفت.

داو شد دریای سرخ با 3M تنها استفاده کننده با توجه به قوی تقاضا برای ماسک صورت برای محافظت در برابر ویروس.

دیگر شرکت های بزرگ از جمله اپل, بوئینگ, مایکروسافت و Procter & Gamble از دست رفته بیش از پنج درصد است.

بازار شده اند لرزاند, چشم انداز است که مستند اقدامات از جمله کسانی که شاغل در چین تبدیل خواهد شد گسترده تر denting جهانی رشد و تولید “تودرتو” ضربه در مصرف کننده محور اقتصاد ایالات متحده به ویژه در آینده در یک زمان هنگامی که بسیاری از اقتصادهای در حال حاضر شکننده هستند.

گلدمن ساکس بود آخرین به صدور هشدار در روز پنج شنبه هنگامی که آن را کاهش داد خود را تا سال 2020 پیش بینی برای ما درآمد برآورد که آن را در حال حاضر انتظار مسطح درآمد در سال 2020 و کاهش رشد در سال 2021.

“ما پیش بینی کاهش می یابد re?الکتروشوک شدید کاهش در فعالیت های اقتصادی در (سه ماهه اول) پایین تر پایان تقاضا برای ما صادر کنندگان زنجیره تامین اختلال کندی در آمریکا فعالیت های اقتصادی و افزایش عدم اطمینان” گلدمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>