سهام ایالات متحده تجارت متوقف برای 15 دقیقه پس از کبودی باز

معاملات در وال استریت شد و به طور موقت متوقف اوایل روز دوشنبه به عنوان سهام ایالات متحده پیوست جهانی تار و مار بر توفنده قیمت نفت و نصب نگرانی بیش از coronavirus (COVID-19).

تعلیق باعث شد پس از S&P 500 زیان آمار 7 درصد با از سرگیری تجارت پس از 15 دقیقه.

همچنین به عنوان خوانده شده | ویروسی اقتصاد: در coronavirus تاثیر

نزدیک به 1400 GMT گسترده ای مبتنی بر شاخص S&P 500 به پایین بود 6.6% در 2,776.47.

معیار میانگین صنعتی داو جونز غرق 6.9% به 24,087.20 در حالی که تکنولوژی غنی شاخص Nasdaq Composite با کاهش 6.2% به 8,042.17.

پس از دو بازی دشوار هفته به دلیل افزایش نگرانی بیش از این ویروس در بازار به نظر می رسد برای ورود به مرحله جدیدی از نگرانی در اوایل روز دوشنبه بعد از تولید کنندگان نفت موفق به رسیدن به یک توافق بر سر یک پیمان برای محدود کردن خروجی ارسال آتی نفت توفنده.

ویروس خود را ادامه داد تا بی درنگ عمده اقتصادی دررفتگی به ایتالیا تحمیل یک ماه مستند در این کشور منطقه شمال و اضافی رویدادهای ورزشی مهم لغو شد, همراه با کنسرت ها و صنعت ها ،

صندوق بین المللی پول به نام “قابل توجهی” محرک و هماهنگی های بین المللی برای مقابله با تاثیر اقتصادی گسترش COVID-19 اپیدمی در حالی که نیویورک فدرال رزرو بانک اعلام کرد که افزایش روزانه آن تزریق پول به بازارهای مالی توسط $50 میلیارد به 150 میلیارد دلار برای افزایش نقدینگی در بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>