ایالات متحده شکایت ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور بولتون برای جلوگیری از انتشار کتاب

ایالات متحده در روز سه شنبه شکایت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به دنبال برای جلوگیری از انتشار یک کتاب در مورد وقت خود را در کاخ سفید که در آن گفت: حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و خواهد سازش امنیت ملی است.

مدنی طرح دعوی در دادگاه یک روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون خواهد بود شکستن قانون اگر این کتاب منتشر شد.

کاخ سفید شورای امنیت ملی (NSC) “تعیین کرده است که نسخه خطی در شکل فعلی آن شامل برخی معابر برخی تا چند پاراگراف در طول است که شامل طبقه بندی شده امنیت ملی اطلاعات” طرح دعوی در دادگاه گفت.

انتشار کتاب “می تواند آسیب های جبران ناپذیر به دلیل افشای موارد از اطلاعات طبقه بندی شده در این مقاله منطقی می تواند انتظار می رود به علت آسیب های جدی و یا فوق العاده قبر آسیب به امنیت ملی ایالات متحده” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بولتون در سپتامبر گذشته پس از حدود 17 ماه به عنوان مشاور امنیت ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Bolton می داند که او دارای اطلاعات طبقه بندی شده در خود کتاب است که او به اتمام پاکسازی فرآیند مورد نیاز برای هر کتاب نوشته شده توسط سابق مقامات دولتی که تا به حال دسترسی به اطلاعات حساس است.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری در تلاش بود که بولتون به تکمیل فرآیند ترخیص کالا از گمرک و “را لازم حذف از اطلاعات طبقه بندی شده.”

بولتون وکیل چارلز کوپر گفت: آنها بررسی طرح دعوی در دادگاه و “پاسخ خواهد داد در دوره به دلیل.”

“از اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” قرار است منتشر شود در ژوئن 23.

انتشارات سیمون و شوستر گفت: طرح دعوی در دادگاه است که تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از “انتشار یک کتاب آن را بداند unflattering به رئیس جمهور.” آن گفت: بولتون به طور کامل همکاری با شورای امنیت ملی قبل از انتشار بررسی است.

این کتاب فراهم می کند یک خودی حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن “ناسازگار scattershot تصمیم گیری فرایند” ناشر گفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید