ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کارگران را نمی توان از کار اخراج شده بودن همجنسگرایان+

ایالات متحده حکم دادگاه عالی حفاظت از همجنسگرا و ترانس مردم از تبعیض در محل کار مورد ستایش قرار داد توسط همجنسگرایان+ گروه در روز دوشنبه به عنوان کشور مهم ترین لحظه در مبارزه برای حقوق برابر پس از ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته شده بود پنج سال پیش.

در یک 6-3 تصمیم ملت دادگاه تصمیم همجنسگرا و تراجنسیتی افراد حفاظت شده تحت عنوان هفتم از برجسته حقوق مدنی قانون از سال 1964 که ممنوعیت محل کار تبعیض بر اساس جنسیت و نژاد و رنگ و ملیت و مذهب.

“هیچ اطلاعرسانی و هیچ لزبین یا گی, مردم همیشه می تواند از کار اخراج شده و یا تبعیض برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی — thats قانون تغییر ناپذیر از زمین در حال حاضر گفت:” Vandy بث گلن که اخراج شد در سال 2007 هنگامی که او آمد به عنوان یک ترانس زن است.

همچنین بخوانید: دیدگاه | گی حقوق بشر است

“این یک پیروزی برای همه آمریکایی ها گلن گفت: تامسون رویترز بنیاد اضافه کرد او در اشک شنیدن از دادگاه حکم.

هیچ امنیت شغلی

بیش از نیمی از همجنسگرایان+ آمریکایی ها در زندگی متحده بدون صریح محل کار حمایت با توجه به ایالات متحده آمریکا اتاق فکر جنبش پیشرفت پروژه بدین معنی که می تواند از کار اخراج شده و یا مورد آزار و اذیت بودن ترانس و یا با مراجعه حقوقی.

“واقعا وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف چقدر وجد آمدیم من هستم” گفت: جرالد Bostock گرجستان مردی که از دست رفته کار خود را به عنوان یک کودک خدمات رفاهی هماهنگ کننده پس از پیوستن به یک, گی سافت بال تیم است.

همچنین بخوانید: چرا تهمت کست خود را به عنوان یک قهرمان از حقوق همجنسگرایان

“زمانی که من اخراج هفت سال پیش من ویران شد” او در بیانیه ای گفت. “امروز ما می توانیم بدون ترس از اخراج برای ما که هستیم و که ما را دوست دارم.”

Bostock مورد یکی از سه خطاب در تصمیم دادگاه است.

در حکم عدالت نیل Gorsuch نوشت: “در عنوان هفتم, کنگره به تصویب رسید گسترده زبان ساخت آن را غیر قانونی برای یک کارفرما به تکیه بر یک کارمند جنسیت هنگامی که تصمیم به آتش که کارمند است.

مخالفت با حکم

“ما دریغ نکنید به رسمیت شناختن امروز نتیجه لازم است که قانونی انتخاب: یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد صرفا برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی مخالف قانون است.”

یک مسیحی محافظه کار گروه داد از آزادی به نام حاکم “ناامید کننده است.”

“بازتعریف ‘جنسیت’ به معنی ‘هویت’ را ایجاد هرج و مرج و بی عدالتی برای زنان و دختران در دو و میدانی بانوان پناهگاه و بسیاری از زمینه های دیگر گفت:” جان Bursch یک وکیل در این گروه است.

“حقوق مدنی قوانین است که استفاده از کلمه ‘جنسیت’ قرار داده بودند در محل برای محافظت از فرصت های برابر برای زنان است.

“اجازه دادگاه و یا دولت بوروکرات به دوباره تعریف یک اصطلاح با چنین روشن و مهم به معنای تضعیف آن بسیار فرصت آنهایی که قانون طراحی شده برای محافظت از.”

اتحاد است که راه انداختن یک نبرد قانونی در برابر سیاست در ایالت کانکتیکات است که اجازه می دهد تا تغییر جنسیت دختران به رقابت در دختران تیم های ورزشی.

تونی پرکینز سر دیگر مذهبی محافظه کار گروه شورای پژوهش خانواده گفت: اجازه دادن به قضات “بازنویسی حقوق مدنی اقدام به اضافه کردن هویت جنسی و گرایش جنسی به عنوان محافظت کلاس به شمار قبر تهدید به آزادی مذهبی.”

به حکم دادگاه می آید روز پس از دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک عقبگرد از راهنمایی اجرا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما برای محافظت از ترانس مردم از تبعیض در مراقبت های بهداشتی.

“دادگاه عالی را ساده و در عین حال عمیق به رسمیت شناختن است که تبعیض جنسی محافظت می کند همجنسگرایان کارکنان یکی دیگر از مهم نشانگر در مسیر طولانی به سمت بیشتر و برابری و عدالت برای همه” گفت: سوزان گلدبرگ از حقوق کلمبیا مدرسه تمایلات جنسی و جنسیتی قانون درمانگاه در ایمیل و نظرات.

نیکولاس Talbott, یک تراجنسیتی مرد به چالش کشیدن ایالات متحده ممنوعیت اطلاعرسانی در ارتش خدمت استقبال حاکم.

“من می دانم آنچه در آن مانند به گفته من نمی تونم انجام یک کار Im واجد شرایط فقط برای because Im نما, او در بیانیه ای گفت.

“به خصوص در حال حاضر که بسیاری از شغل از دست داده اند و در حال مبارزه آخرین چیزی که ما باید انجام است و احداث موانع است که نگه داشتن مردم که می خواهند به کار و کمک از انجام این کار است.”

بسیار قدرتمند تصمیم می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: او را با دیوان عالی ایالات متحده تصمیم گیری است که یک قانون فدرال محرومیت وجود تبعیض در محل کار محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت: این حکم بسیار قدرتمند تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید