ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور طول می کشد تا دموکراتیک پیشنهاد برای دفاع از Obamacare

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه توافق کردند که به شنیدن سیاسی منفجره مورد اینکه آیا Obamacare حلال است و مصرف یک پیشنهاد 20 دموکراتیک به رهبری ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک برای حفظ نقطه عطفی بهداشت و درمان قانون است.

انگیزه برای دیوان عالی کشور مورد بود 2018 حکم یک قاضی فدرال در تگزاس که Obamacare به عنوان در حال حاضر ساختار در نور از یک کلید جمهوری-حمایت تغییر ساخته شده توسط کنگره نقض قانون اساسی ایالات متحده و نامعتبر است در تمامیت آن. این حکم در آمد یک چالش قانونی به قانون توسط تگزاس و 17 سایر محافظه کار متحده با حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دادگاه عالی تصمیم به مداخله معنی سرنوشت قانون به طور رسمی به نام قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) امضاء سیاست داخلی دستاورد سابق دموکرات باراک اوباما رئیس جمهور خواهد شد تا در هوا در حال انجام انتخابات ریاست جمهوری.

دادگاه است که انتظار می رود به شنیدن استدلال و تصمیم گیری در مورد آن مدت بعدی که شروع می شود در ماه اکتبر به پایان می رسد و در ماه ژوئن 2021 معنی حکم است نه به احتمال زیاد قبل از نوامبر. 3 انتخابات که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال دارد.

“به تگزاس و تهمت اداره مبارزه با اخلال ما سیستم بهداشت و درمان و پوشش است که میلیون ها نفر تکیه بر ما نگاه رو به جلو به ما در مورد دفاع از ACA. آمریکا زندگی می کند بستگی دارد پس از آن گفت:” دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا یک دموکرات است که منجر به دفاع از قانون است.

دیگر پیشرو دموکرات ها از جمله مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی با استقبال از تصمیم دادگاه به دخالت.

“هر چه زودتر ایران را خطرناک و ضد بهداشت و درمان طرح دعوی در دادگاه به پایان رسیده است, بهتر,” خانم پلوسی گفت: با استفاده از مختصر برای حزب جمهوری خواه.

ائتلاف دموکراتیک به رهبری متحده خواسته اند دیوان عالی کشور برای سرنگونی یک Dec. 18 حکم New Orleans بر اساس 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر که اعلام کرد که این قانون را “فردی حکم” است که مورد نیاز مردم برای به دست آوردن بیمه درمانی زد گرفتار قانون اساسی است. مدار 5 حاکم که حل و فصل این سوال که آیا قانون باید زده به طور کامل در آمد و در یک دادگاه تجدید نظر ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه نی اوکانر را قبل از حکم است که کل قانون باید سقوط.

“بدون فرد قیمومیت کل قانون طاقت فرسا می شود. دولت فدرال نمی تواند منظور خصوصی شهروندان برای خرید subpar بیمه است که آنها نمی خواهند و من نگاه به جلو به در نهایت حل و فصل این موضوع قبل از دادگاه عالی ایالات متحده گفت:” تگزاس دادستان کل کن Paxton یک جمهوری خواه است.

آقای ترامپ گفت: او از منع شرکت های بیمه خصوصی انکار پوشش به افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود — یک ماده موجود در Obamacare — حتی خود را به عنوان دولت خواست دادگاه به ابطال آن است.

رئیس دادگستری در کانون توجه

دادگاه عالی دارای 5-4 محافظه کار اکثریت که شامل دو قضات منصوب شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2012 این حکومت 5-4 به رعایت Obamacare. تمام پنج قضات در اکثریت در این مورد — چهار لیبرال ها و محافظه کار قاضی جان رابرتز — باقی می ماند در دادگاه است. برای قانون زده می شود و در این زمان رابرتز به احتمال زیاد مجبور به عقب البته و پیوستن به دیگر محافظه کاران است.

Obamacare کمک کرده است حدود 20 میلیون آمریکایی به دست آوردن بیمه درمانی یا از طریق برنامه های دولت و یا از طریق سیاست های خصوصی بیمه در دسترس ساخته شده در Obamacare به بازار. خواه مخالفان را به نام قانون بی دلیل مداخله دولت در بیمه بازار.

این قانون امضا شده توسط اوباما در سال 2010 بیش شدید جمهوری خواه مخالف.

در طرح دعوی در دادگاه به رهبری تگزاس اوکانر حکومت است که کل قانون بر خلاف قانون اساسی بود. مدار 5 در حالی که موافقت با اوکانر در مورد فردی دستور ارسال پرونده را به او را برای تجدید نظر در مورد اینکه آیا هر قسمت از Obamacare می تواند سالم. دیوان عالی کشور در حال حاضر تصمیم گیری این موضوع.

در سال 2012 مورد دیوان عالی کشور تایید اکثر Obamacare مقررات از جمله فردی حکم که مورد نیاز مردم برای به دست آوردن بیمه و یا پرداخت مالی مجازات است. دادگاه تعریف شده این مجازات به عنوان مالیات و در نتیجه در بر داشت قانون مجاز تحت قانون اساسی را ارائه توانمندسازی کنگره به وضع مالیات.

در سال 2017, آقای ترامپ امضا و به قانون و قانون مالیات بر گذشت یک جمهوری خواه به رهبری کنگره که حذف مجازات مالی فرد تحت قیمومیت که باعث به جمهوری خواه طرح دعوی در دادگاه. قانون مالیات به معنای فردی دستور دیگر می تواند به عنوان یک مالیات ارائه و بنابراین غیر قانونی حزب جمهوریخواه رقبا استدلال کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت چالش قانونی اگر چه آن را پیشنهاد کرده است که همه Obamacare مقررات نیاز شوند. دولت تا به حال خواست دیوان عالی کشور به این دادگاه تجدید نظر به دلیل مدار 5 تصمیم نهایی نیست.

آقای تهمت تلاش برای متقاعد کردن کنگره به لغو Obamacare شکست خورده اند حتی زمانی که همکار خود را جمهوری خواهان کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا. دولت او است آنچه در آن خواهد جایگزین Obamacare با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>