آمریکا به امضای توافق با طالبان: مغلوب ساختن پیشی جستن

ایالات متحده به یک توافق با طالبان به عنوان بخشی از تلاش خود را برای آوردن صلح پایدار در کشور جنگ زده افغانستان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد.

“به زودی در جهت من, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo را شاهد امضای یک توافقنامه با نمایندگان طالبان در حالی که وزیر دفاع علامت Esper خواهد شد صدور یک اعلامیه مشترک با دولت افغانستان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت.

جزئیات: هند دعوت می شود برای آمریکا و طالبان مقابله رویداد

“اگر طالبان و دولت افغانستان زندگی می کنند تا به این تعهدات ما را قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن نیروهای ما صفحه اصلی,” او اضافه شده است.

تعهدات ارائه شده یک گام مهم به یک صلح پایدار در افغانستان از القاعده و داعش و هر گروه تروریستی “است که به دنبال به ما آسیب برساند” آقای ترامپ گفت:, و اضافه کرد که در نهایت این خواهد بود تا به مردم افغانستان به کار آینده خود را.

“ما از این رو اصرار مردم افغانستان برای به دست گرفتن این فرصت برای صلح و آینده ای جدید برای کشور خود” گفت.

نزدیک به 19 سال پیش امریکایی اعضای سرویس رفت و به افغانستان برای ریشه کن کردن تروریست ها مسئول 9/11 حملات او اشاره کرد.

“در آن زمان ما را ساخته اند پیشرفت های بزرگ در افغانستان بلکه در هزینه های بزرگ به ما شجاع خدمات اعضا به مالیات دهندگان آمریکایی و به مردم افغانستان. وقتی که من برای دفتر من وعده داده شده به مردم آمریکا من می خواهم شروع به آوردن سربازان ما به خانه و به دنبال پایان دادن به این جنگ است. ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی در آن وعده” آقای ترامپ گفت.

او تشکر کرد و صدها هزار نفر از آمریکایی رزمندگان بود که با افتخار خدمت در افغانستان است.

“ما کشته و یا دستگیر بسیاری از داعش و القاعده و تروریست ها است. ما با افتخار خدمات خود را و فداکاری شما و خانواده خود را ساخته اند برای مردم آمریکا است. این موافقت نامه یک نتیجه از تلاش های شدید از کسانی که مبارزه را در افغانستان برای ایالات متحده امریکا” به رئيس جمهور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>