دانشگاه آمریکا قوانین بین بردن مجسمه گاندی از صلح باغ

یک دانشگاه در کالیفرنیا در ایالات متحده بدل شده بین بردن یک مجسمه مهاتما گاندی پس از یک درخواست خواهان آن برداشته شود در همبستگی سیاه زندگی مهم جنبش است.

هندی-منبع دانشجو از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو راه اندازی یک دادخواست آنلاین پس از وادار سازد مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

مرگ او باعث شد تا در سراسر کشور تظاهراتکه در برابر خشونت تبدیل شد و در نتیجه آسیب رساندن به آثار تاریخی ملی و چندین مجسمه از جمله مهاتما گاندی در واشنگتن, DC.

همچنین بخوانید: تهمت نشانه ‘قوی’ اجرایی به منظور حفاظت از آثار تاریخی

هر چهار نفر به رسمیت شناخته شده در فرزنو صلح باغ — مهاتما گاندی و مارتین لوتر کینگ, Cesar Chavez و جین آدامز — تجسم روح مسالمت آمیز و فعالیت های سازنده گفت: رئيس دانشگاه جوزف کاسترو.

“این متعالی کیفیت چه باغ memorialises. آن را لزوما به افتخار هر جنبه از زندگی خود را,” او در بیانیه ای گفت.

 

“ما تحسین کسانی که برای روشن چشم نگاهی به تاریخچه و افرادی که به شکل آن است. ما همچنین می خواهیم همه به دقت و به طور کلی اهمیت هر فرد ماندگار سهم عادلانه و منصفانه جامعه” او گفت:.

“بر این اساس ما معتقدیم کسانی که ما افتخار در فرزنو امور خارجه صلح باغ اشغال جایگاه مهمی در تاریخ و باید همچنان به راهنمای ما در ترویج شجاعت, عدالت اجتماعی و تلاش های خستگی ناپذیر به جهان را به مکانی بهتر” آقای کاسترو گفت: در پاسخ به درخواست.

درخواست آنلاین راه اندازی شده توسط دانشجوی دانشگاه Akhnoor Sidhu خواستار حذف گاندی وضعیت در همبستگی سیاه زندگی مهم جنبش است.

اما فرزنو فارغ التحصیلان, راه اندازی شمارنده, دادخواست علیه حذف مجسمه. “به عنوان یک سابق فرزنو امور خارجه دانشجویی سی سال پیش از من وجود داشت که صلح باغ ایجاد شد و این رکود از کسانی که تا به حال تبدیل شدن به نمادهای بین المللی حقوق مدنی مقاومت غیر خشونت آمیز و مسالمت آمیز تغییر در محل قرار داده شد” دیوید ریچاردسون گفت.

“در آن زمان من نمی توانستم fathomed که یک روز باغ که آغاز شد در روح امید و خوش بینی برای آینده و احترام به درس از گذشته خواهد یک روز تحت حمله توسط یک جنبش است که تا کنون نشان داده شده است نه از کسانی که, کیفیت,” او گفت:.

“من قطعا نمی خواهد که بر این باور بودند که این اتفاق می افتد در طول عمر خود! در عین حال در اینجا ما هستند و نسل جدید در حال تلاش برای پاک کردن گناهان از نسل های قبلی کامل بویژه موج خشونت و کشتار” آقای ریچاردسون گفت: به عنوان او نوشته شده یک تصویر از هند-آمریکا Sudarshan کاپور.

دکتر کاپور بود و کلام در آوردن صلح باغ به فرسنو ایالت شده است و مؤثر دانش آموزان برای بیش از پنجاه سال آقای ریچاردسون اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>