‘ایالات متحده ادامه خواهد داد برای رهبری جهان در علمی سرمایه گذاری و نوآوری’

Sethuraman Panchanathanمتولد و بزرگ شده در هند به تازگی منصوب شد مدیر بنیاد ملی علوم ایالات متحده. آقای Panchanathan مذاکرات در اولویت های بنیاد “مغز تخلیه”, دخالت خارجی در ایالات متحده و تحقیقات بیشتر است. ویرایش گزیده ای:

آیا اولویت های خود را به عنوان رئیس NSF?

در حال حاضر جهان چهره های علمی قابل توجهی در چالش ترین و بدیهی است که یک بیماری همه گیر. در طول این زمان دشوار ما را دیده اند که تحقیقات است مهم تر از همیشه.

من باید شناسایی سه رکن برای من چشم انداز: پیشبرد تحقیقات به آینده اطمینان فراگیر و ادامه رهبری جهانی در علوم و مهندسی است. در چند ماه اول من خواهد بود به طور عمده متمرکز بر درک تمام جنبه های این سازمان از جمله حصول اطمینان از مطلوب عملیات.

چه تاثیر COVID-19 در تحقیقات و سرمایه گذاری در رشته های علمی دیگر از پزشکی ؟

به تاریخ ما بودجه 801 کمک های مالی بیش از $111 میلیون در پاسخ به COVID-19 و سطح تحقیقات ما دیده ایم از دریافت کنندگان ممتاز است. به عنوان ملت در پاسخ به COVID-19 گیر NSF-بودجه تحقیقات در حال پخش است نقش حیاتی. از علم و مهندسی در پشت بحرانی ابزار تشخیصی و تجهیزات پزشکی به رمان راه حل هایی که کمک به جوامع و کسب و کار و افراد حرکت چالش های این زمان دشوار NSF سرمایه گذاری در علم و فناوری در حال ساخت یک تفاوت. برای مثال پیشرفت در هوش مصنوعی و داده های بزرگ ارائه پتانسیل نقطه الگوهای پنهان و بالا بردن زنگ در مورد بیماری های جدید قبل از آنها گسترش یافته است. پیشرفته تولید و برش لبه مهندسی قادر خواهد بود برای قرار دادن ابزار مناسب در دست اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی سریع تر از همیشه. زمانی که این بیماری همه گیر عبور تحقیقات پایه هنوز هم می شود یک موتور اقتصاد ما آن هنوز هم زیر بنای ملی ما دفاع و آن را هنوز هم خواهد بود که راننده اصلی نوآوری و فناوری است که افزایش هر جنبه ای از زندگی ما است.

به تازگی ماسک پوشیده شده است سیاسی توسط سیاستمداران و برخی از شهروندان معتقدند وجود یک توطئه در اطراف ماسک. نمونه های دیگری وجود دارد که قبل از تاریخ COVID – انکار تغییرات آب و هوا, ترس های بی اساس در اطراف واکسیناسیون و غیره. آمریکا علمی روح و خلق و خوی در خطر است ؟

NSF است وظیفه نگه داشتن ایالات متحده در لبه پیشرو از کشف در مناطق اعم از نجوم به زمین شناسی-جانورشناسی. ما می خواهم به می گویند که NSF است “که در آن اکتشافات آغاز خواهد شد”. در طول NSF 70 سال تاریخ ما شاهد نظرات مختلف. اما یکی ثابت در آن زمان بوده است NSF تمرکز و فداکاری به رسالت خود که همیشه و همیشه ادامه دارد صرف نظر از اخبار روز. به عنوان NSF پشتیبانی از 25 ٪ از تمام بودجه فدرال علمی تحقیقات بنیادی در کالج ها و دانشگاههای آمریکا, من هر اعتماد به نفس در ایالات متحده ادامه خواهد داد برای رهبری جهان در علمی سرمایه گذاری و نوآوری است.

به تازگی شما برگزار موقعیت رئیس افسر نوآوری در دانشگاه ایالتی آریزونا. در چه حوزه هایی را که شما انتظار می رود بعد از عمده پیشرفت های تکنولوژیکی?

تکنولوژی همیشه در حال تحول و در حالی که برخی از پیشرفت های ظهور غیر منتظره بسیاری از رانده اولویت های پژوهشی. برای ایالات متحده در پنج اولویت به ویژه در ایستادگی کردن در لحظه: هوش مصنوعی پیشرفته تولید علم اطلاعات کوانتومی پیشرفته بی سیم و ترکیبی زیست شناسی. در این سال کاخ سفید از سیاست علم و فناوری اعلام کرد در سراسر کشور و تمرکز در رانندگی تحولات جدید در این زمینه categorising آنها را تحت یک اصطلاح صنایع از آینده است.

در NSF این صنایع شده است بخشی از مجموعه ما برای چند دهه. ما باید بودجه تحقیقات بنیادی است که به آنها امکان ظهور و همچنین همکاری و صنعتی مشارکت, است که باید کمک کرد تا حرکت فن آوری های خاص در خارج از آزمایشگاه و به بازار است. برای مثال سرمایه گذاری ما در انصاف در هوش مصنوعی همکاری با آمازون به دنبال غلبه بر بحرانی مانع جلوگیری از گسترده تر تاثیر هوش مصنوعی فن آوری از بین بردن تعصب است که در می یابد راه خود را به هوش مصنوعی و برنامه نویسی. ابتکار عمل خواهد شد که تاثیر مستقیم بر جدید AI برنامه های کاربردی از وسایل نقلیه بدون راننده به بانکی الگوریتم, اما آن را نیز می آید از تحقیقات بنیادی پایه شده است که در دهه در ساخت.

هند و ایالات متحده در حال حاضر همکاری در زمینه های مختلف علمی. ارزیابی شما از همکاری علمی بین دو کشور ؟

علمی مشارکت قوی است به خصوص در زمینه تحقیقات بنیادی است که NSF تمرکز. هند یکی از 25 شرکای بین المللی برای NSF با 46 پروژه های مشارکتی تامین می شود و در سال 2019 به تنهایی. NSF و دولت هند در حال همکاری در LIGO هند به ایستگاه یک موج گرانشی ابزار تشخیص در هند به این کشور منحصر به فرد جغرافیایی ، چه چیزی باعث مشارکت قوی است که هر دو ایالات متحده و هند نشان داده اند که تعهد به ارزش های آزادانه به اشتراک گذاری نتایج حاصل از تحقیقات بنیادی قرار دادن ابزارهای جدید و ایده های در دست همکاری های علمی است که برای اتصال محققان در سراسر جهان است.

این ISRO رئیس K. Sivan به تازگی گفت: ایجاد یک فضای جدید مرکز (در فضا) و تغییرات قانونی کمک خواهد کرد که جلوگیری از “فرار مغزها”. اما دولتهای مختلف در هند نتوانسته اند به طور قابل توجهی افزایش احتباس علوم و مهندسی استعداد در داخل کشور. آیا شما امیدوار این را می توان در آینده می گویند دهه ؟

هند نشان دادن مداوم تعهد برای دیدار با چالش کشت علمی داخلی نیروی کار است. آن نیاز به نه تنها مدارس و آزمایشگاه, اما شبکه از محققان و آموزشی — اما که طول می کشد زمان. اگر پیشرفت های ساخته شده توسط هند آسان نیست برای دیدن در خانه من باید توجه داشته باشید که ما در حال دیدن آن را از خارج از کشور. ما علم و مهندسی شاخص گزارش نشان می دهد که درصد جدید بنیادی دکترای دارندگان از هند که قصد ماندن در آمریکا کاهش یافته است.

این می تواند نشان می دهد که دانش آموزان ممکن است تصمیم به بازگشت به هند و یا رفته اند ممکن است در جایی دیگر. ایالات متحده در طول تاریخ شده است مقصد برای دانشجویان بین المللی است و این کشور عمیقا ارزش محققان و دانشجویان که از هند است.

چقدر جدی است خطر دخالت خارجی به ویژه از کشور چین در حساس تحقیقات علمی در آمریکا و چه می تواند انجام شود / در حال انجام است به اطمینان حاصل شود که دانشمندان که چینی تبار و یا شهروندان چینی در حال نواخته برفلد و مورد آزار و اذیت? (پس زمینه: طبیعت اخیرا گزارش داد که NSF برای اولین بار آمار و ارقام منتشر شد برای موارد که در آن محققان را به درستی اعلام روابط خارجی. بسیاری از موارد درگیر چین اما بسیاری از محققان آمریکایی و چینی تبار).

یکی از مهم ترین takeaways از جیسون گزارش که NSF سفارش در علوم و امنیت بود و این موضوع ارتباطی — که PI [ محقق اصلی] جامعه و دیگر ذینفعان نمی دانم به اندازه کافی در مورد چگونگی جدی تهدید است و چگونه دولت فدرال است که پرداختن به آن است. من فکر می کنم تصورات غلط در مورد آنچه ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما در حال انجام آن را در حال رانندگی یک مقدار زیادی از نگرانی. ما را حفظ خواهد کرد صحبت کردن به تحقیقات جامعه است.

ما به آنها بگویید که همه ما می توانیم در مورد دامنه تهدید و اهمیت افشای. و ما می گویند به عنوان اغلب به عنوان ما نیاز به آن NSF است نه هدف قرار دادن هر گروه یا جمعیت. ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم دنبال ما افشای قوانین. اگر شما در حال افشای یک منبع پشتیبانی هنگامی که شما به دنبال و یا به دست آمده اند NSF بودجه آن را یک مشکل — مهم نیست که شما هستند و یا در صورتی که منبع خارجی است یا داخلی, مکان عمومی یا خصوصی.

بودجه فدرال از R&D در آمریکا به عنوان یک دین همه R&D هزینه ها کاهش یافته است از سال 2000 به عنوان بخش خصوصی بودجه افزایش سهم R&D

من فکر می کنم بخش خصوصی را به سرمایه گذاری در تحقیقات سرمایه گذاری نشان می دهد که به رسمیت شناختن ارزش اقتصادی آن را به تولید. که نه همیشه درست بوده است و صنعت باید همیشه دیده می شود یک مسیر روشن بین و پژوهشی مالی, بازده بنابراین دولت تا به حال به مرحله به خار و نوآوری است. اما دیده ایم که مشاهده و تغییر است و این یکی از دلایلی است که NSF است که به دنبال همکاری با صنعت ترکیب منابع مالی و به دنبال مسیرهای به کاربرد و تجاری سازی تحقیقات پایه. همیشه وجود خواهد داشت زمینه های تحقیقاتی که در آن دولت فدرال باید منجر شود اما بیشتر در صنعت دخالت همچنین می توانید به منظور شتاب از ایده ها و فرصت های به بازار و افزایش فرصت های آموزشی برای دانش آموزان و اوایل زندگی حرفه ای محققان که باید مهارت های لازم برای کار در هر دو بخش خصوصی و یا دانشگاه.

NSF است تا حدودی چشم انداز منحصر به فرد در مورد این موضوع چون خیلی از آنچه ما انجام دهید این است که با تمرکز بر تحقیقات دانشگاهی – ما $7.8 میلیارد دلار در بودجه [یا تعهدات] برای تحقیقات و آموزش $6.1 میلیارد دلار از آن می رود به موسسات دانشگاهی. برای تحقیقات علمی دولت فدرال است که هنوز هم اکثر منابع و مدارک — در واقع آن را هنوز هم بزرگترین حامی مالی تا کنون.

اتصال به چنای

من متولد و بزرگ شده در چنای. پدر و مادر من به من آموخت که ارزش کار سخت دادن و پیدا کردن راه هایی برای ایجاد تفاوت محسوس در این جهان است. من با حضور مدرس کالج مسیحی دبیرستان Vivekananda کالج (دانشگاه مدرس) و انستیتو تکنولوژی هند مدرس. در سن و سال من بود و ممتاز به فرصت برای آموزش ریاضی و زبان انگلیسی برای محروم دانش آموزان متوسط و بالا در مناطق محروم. من تا به حال ویژه ای میل برای کسانی که با توانایی های مختلف در جامعه من و من می خواستم برای پیدا کردن راه هایی برای توانمند سازی کسانی که در جامعه به عنوان طبقه بندی شده محروم. در طول این دوره از زندگی حرفه ای من من تلاش کرده اند به ترویج و تلاش برای یادگیری عجین با روح نوآورانه و کارآفرینی طرز فکر. من معتقدم که هر انسانی دارای خام پتانسیل بکر است که می توان متوجه شد با حمایت از حق و فرصت است.

مورد علاقه ثابت در چنای?

من چند الیوت را در Besant ناگار Adayar آناندا Bhavan, عرفانی, جامعه, باغ و Chepauk ورزشگاه کریکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>