ایالات متحده خواهد شد که موج دوم coronavirus می گوید: سلامت رسمی

موج دوم رمان coronavirus را ضربه زدن به ایالات متحده بعد از این سال و حتی بیشتر مشکل انشعابات از زمان COVID-19 بحران که ادعا کرده بیش از 45,000 زندگی می کند و بیش از آلوده 8,24,000 مردم در کشور بالا آمریکایی رسمی بهداشت هشدار داده است.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield گفت واشنگتن پست که ایالات متحده خواهد شد که این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.

اگر موج اول شیوع کروناویروس و فصل آنفولانزا به حال به اوج خود رسید و در همان زمان از آن می شده اند “واقعا دشوار از نظر بهداشت, ظرفیت,” او گفت:.

خوشبختانه ورود رمان coronavirus در ایالات متحده به عنوان به طور منظم فصل آنفولانزا بود, پایانی, او گفت:.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Mr. Redfield گفت: روزانه است.

 

“ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان” او گفت:, و اضافه کرد که با داشتن دو همزمان تنفسی شیوع بیماری را غیر قابل تصور فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی.

کاخ سفید تاکید بر ادامه اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با کروناویروس و افزایش تست.

 

“ما بسیار روشن در این دستورالعمل که ما اعتقاد داریم که ما می توانیم نظارت, دوباره, نظارت بر جوامع در سطح جامعه با استفاده از آنفلوانزا مانند بیماری و سندرومی تنفسی و گوارشی temp اجزای این ویروس خاص” دکتر دبورا Brix عضو کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus به خبرنگاران گفت: هنگامی که درباره موج دوم.

“بدیهی است که ما باید آنفولانزا و مشغول به کار بودند در یک الگوریتم است که شما تست آنفولانزا و سپس شما تست برای COVID-19 و مطمئن شوید که ما در حال آزمایش ظرفیت قادر به انجام است که به دلیل من فکر می کنم این بسیار مهم است که شما در حال رفتن به قادر — در سطح یک بیمار زمانی که آنها می آیند در اوایل آنفولانزا و اوایل COVID-19 می تواند نگاه بسیار نزدیک به یکسان” او گفت:.

وجود دارد نیاز به تست در محل قادر به جدا کردن و اطمینان حاصل شود آن دسته از بیماران دریافت بهترین درمان دکتر Brix گفت.

“ما همچنین امیدواریم که در زمان ما اضافی گزینه های درمان برای افراد مبتلا به COVID-19 طوری که وجود خواهد داشت درمان های اضافی موجود در سقوط” او گفت:.

 

در پاسخ به یک سوال دکتر Brix گفت که این وضعیت می تواند بسیار بد است اگر موج دوم coronavirus بازدید کشور در زمستان.

“هنگامی که شما ببینید که چه اتفاقی در نیویورک بود که بسیار بد است. من معتقدم که ما باید سیگنال های هشدار اولیه هر دو از ما نظارت است که ما شده است صحبت کردن در مورد در این جمعیت های آسیب پذیر” او گفت:.

“ما قصد داریم به ادامه این نظارت از هم اکنون تمام راه را از طریق سقوط قادر به به ما که هشدار دهنده سیگنال قرار دارند. من فکر می کنم آنچه که ما آموخته است که چگونه خوب آمریکایی ها در مورد بلافاصله بازگشت به همه این مسائل است که آنها نیاز به انجام به منظور اطمینان حاصل شود که آنها در حال محافظت و خانواده خود را” دکتر Brix گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>