امارات متحده عربی مستقر در هند رشته در فرودگاه دبی پس از از دست رفته پرواز بازگشت به خانه

بغدادی در فرودگاه دبی به سمت چپ یک ملی رشته در آن ترمینال 3 به عنوان او از دست رفته پرواز خود را در بازگشت به خانه و در حال حاضر او نمی تواند حتی رفتن به امارات متحده عربی مقیم این کشور حاضر ورود به دارندگان ویزای اقامت به عنوان یک اقدام احتیاطی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus با توجه به گزارش رسانه ها.

آرون سینگ یک درهم ساکن از دست رفته آخرین پرواز به هند در روز یکشنبه.

آقای سینگ, 37, از پونا, حال گذشت, مهاجرت و امنیت و با توجه به هیئت مدیره 4 هستم امارات پرواز به احمدآباد در مارس 22 — زمانی که او به خواب رفت در انتظار منطقه و از دست رفته نهایی شبانه روزی تماس با چند دقیقه خلیج فارس خبر داد.

همه پروازها باید پس از معلق شده است. او مجاز به ورود مجدد در امارات متحده عربی به دلیل اقامت ویزا نیز معلق شده است در این گزارش گفت:.

آن را اشتباه صادقانه آقای سینگ که با این نسخهها کار در آن بخش از یک بانک در امارات متحده عربی گفت.

من فقط خوابش بود که من خیلی تاکید شده است. من طلاق گرفتن من در پرواز بازگشت به هند به فایل آن را,” او گفت:.

“در ابتدا من را مجاز به ورود مهاجرت سالن اما پس از آن گفتند: مطلب تنها برای اتباع شورای همکاری خلیج فارس. من به آنها توضیح داد که من تا به حال خواب کاهش یافته است و این یک تصادف بود,” او اضافه شده

آقای سینگ گفت که او نیز تماس کنسولگری هند در دبی, اما آنها لازم نیست که هر گونه اطلاعات در این گزارش ادعا.

من می توانم و مغازه ها باز هستند, بنابراین من می توانید خرید مواد غذایی و من نیاز به خرید برخی از لباس ها به دلیل توشه من با من نیست. همه چیز در دسترس هستند اما آنها می گویند پس از شنبه همه چیز را در فرودگاه, بنابراین من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و سپس او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید