امارات متحده عربی کتاب سه سرخپوستان برای گسترش نفرت آنلاین

مقامات در امارات متحده عربی بیش از آخر هفته رزرو سه سرخپوستان برای گسترش نفرت آنلاین. منابع دیپلماتیک گفت: این بخش از خلیج فارس کشور مبارزات انتخاباتی برای نظارت بر فعالیت های جامعه توسط مهاجرین سرخپوستان به عنوان شدید رسانه های اجتماعی مبادلات بین هند و خلیج فارس مفسران ادامه خواهد داد.

آخرین به رزرو هستند Rohit Rawat, یک آشپز به کار با یک high-end ایتالیایی رستوران Sachin Kinnigoli یک انبار دار و کارمند با Transguard گروه که ارسال پیام های توهین آمیز در Facebook صفحه به نام Vishal Thakur. هر سه نفر را فسخ شده است از مواضع مربوطه و دولت از دبی اقدام علیه آنها را به عنوان در آن Cybercrime قانون شماره 5 از سال 2012.

 

منابع از امارات متحده عربی گفت: این کشور بعید است به تحمل آنلاین نفرت و نظارت بر هر دو فعالیت های آنلاین و آفلاین با شرح به خصوص نظرات که ملتهب احساسات مذهبی. یک مجرم را دریافت حبس و جریمه های سنگین بسته به مقیاس از جرم و جنایت. از اوایل ماه مارس وجود داشته است حداقل 11 مورد از گرفتن شرح اخراج و مجازات برای جرم و جنایت.

ادامه آنلاین سخنرانی نفرت و سرکوب توسط مقامات کشیده اند توجه سفیر هند Kapoor, Pavan که مداخله زودتر یادآوری سرخپوستان است که تبعیض در برابر قانون و “اخلاقی پارچه” از هند است. این دیپلمات ادامه داد: در طول دو هفته گذشته که باعث شاهزاده Hend Al Qassemi از شارجه به انتقاد غالب روند سیاسی در هند است.

آن را آموخته است که امارات متحده عربی است که بزرگ مهاجرین هندو جمعیت آغاز شده است به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از افراط گرایی در میان مسلمانان و فعالیت های هندو اجتماعی و چهره های فرهنگی در یک متمرکز راه پس از برجسته هندی کشیش دستگیر شد, در مارس 2019.

خلاصه بعد از یک بازداشت Mahant Sudhir دس Pujari از Kala Ram معبد ناسیک منتشر شد و مجاز به بازگشت به خانه. این Mahant است تشکر دیپلمات هندی در دبی برای کمک به او را با کمک های حقوقی و گفت: بحث بود مربوط به فعالیت های مذهبی. “من تا به حال افتتاح سه شرکت به عنوان شخصی من سرمایه گذاری کسب و کار. اما روابط با محلی عرب شریک کسب و کار خود را آغاز کرده بود به اشتباه به عنوان او خواستار ₹2 کرور که منجر به اختلاف. من انجام شده تنها در مقیاس کوچک فعالیت های مذهبی در طول اقامت من” این Mahant گفت هندو بیش از تلفن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>