امارات متحده عربی کاوشگر در طلا تشنج مورد

سفیر امارات متحده عربی در روز سه شنبه گفت که ماموریت های دیپلماتیک این کشور تا به حال هیچ چیزی برای انجام با قاچاق طلا مورد در کرالا است.

دکتر احمد البناء گفت: مقامات امارات متحده عربی آغاز شده بود تحقیقات برای شناسایی افرادی که با استفاده از چمدان دیپلماتیک به ارسال 30 کیلوگرم طلا بود که ضبط شده توسط مقامات گمرکی در تریواندروم فرودگاه در روز یکشنبه.

“اولیه سوالات انجام شده توسط این ماموریت نشان داد که سابق محلی استخدام کارمند کنسولگری امارات متحده عربی در تریواندروم مسئول این عمل می کنند. کارمند در سوال اخراج شد برای سوء طولانی قبل از این حادثه گفت:” آقای آل البناء در بیانیه ای به هندو.

او گفت: امارات متحده عربی مایل به همکاری با مقامات هندی به طور کامل به بررسی این مورد است.

روز یکشنبه مقامات گمرک اعلام کرد که تشنج از طلا که وارد شده بود پیش از آن در اجاره هواپیما استفاده می شود به حمل مواد برای مقامات کنسولگری. “سفارت امارات متحده عربی در دهلی بصورتی پایدار و محکم رد چنین عمل می کند و به صراحت تأکید می کند که ماموریت و کارکنان دیپلماتیک خود را تا به حال هیچ نقشی در این موضوع” Mr. Al البناء گفت.

پس از اعلام توسط مقامات گمرکی تحقیقات متمرکز بر نقش Swapna Suresh یک کارمند سابق امارات متحده عربی, کنسولگری در تریواندروم و او ممکن است لینک به مورد.

سفیر گفت: حادثه شد تلاش برای لکه دار کردن شهرت از درهم ماموریت در هند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>