UCL 2020: پرواز بایرن مونیخ ضربت چلسی 3-0 با دو از سرژ Gnabry

دو گل در نیمه دوم و در کمتر از سه دقیقه از سرژ Gnabry و یکی دیگر از پرکار قطب Robert Lewandowski به دست آورده بایرن مونیخ thumping 3-0 پیروزی در چلسی در لیگ قهرمانان گذشته 16, پا برای اولین بار در روز سه شنبه.

آلمانی قهرمانان به وضوح یک کلاس جدا از میزبان خود انباشت اشیاء بدست آمده در فشار از شروع مسابقه و برجسته Stamford Bridge با استعداد و 63% در اختیار داشتن.

“این واقعا یک نتیجه خوب برای ما” بایرن مربی Hansi تلنگر گفت. “این تیم انجام شده دقیقا چگونه ما برنامه ریزی شده و ما بسیار متمرکز چگونه ما ایفا کرده است.”

آن شب بد برای چلسی که در خانه شکل زیر Frank Lampard شده است شک تمام فصل و بدبختی خود را کامل بود در 83 دقیقه که بال عقب مارکوس آلونسو فرستاده شد برای رفتار خشونت آمیز پس از او گرفتار Lewandowski با بازوی خود را.

برای سابق آرسنال به جلو Gnabry بودند و پنجم و ششم اهداف در لندن در لیگ قهرمانان این فصل پس از او چهار گل بایرن را 7-2 تخریب تاتنهام در مرحله گروهی.

برای اولین بار در برابر چلسی در دقیقه 51 درگیر یک دو بین Gnabry و Lewandowski که برش از لبه منطقه زمانی که چلسی را به عقب نشینی دفاع انتظار می رود او را به ساقه ترک Gnabry با آسان پایان از کمتر از 10 متر است.

چلسی اجرای کهنه ترین شب سختی رو نفس خود را به عقب زمانی که Lewandowski و Gnabry رد و بدل می گذرد را تا نیمه زمین قبل از Gnabry شتافت دور به نمره.

یک لبخند تلنگر گفت که او بسیار خوشحال بود Gnabry بود در حال حاضر پیمودن تجارت خود را در آلمان به جای انگلستان است.

“من تو را دیدم که چگونه او با بازی در آرسنال و من به دنبال کار خود را مشتاقانه” تلنگر گفت. “شما می توانید به آنچه که او می تواند انجام دهد برای اولین بار در لیگ قهرمانان بازی من تو را دیدم او… او واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد و با بایرن مونیخ او واقعا در حال توسعه هست. بنابراین من بسیار خوشحالم که او با ما است.”

Lewandowski به وضوح همچنین با بهره گیری خودش رو در میان گلزنان در 76th دقیقه پس از, تکان دهنده از اجرا کانادا پر پشت Alphonso دیویس.

میزبان شانس

آلمانی ها نیز تلف یک سری از شانس در نیمه اول.

توماس مولر یکی از سه بازیکن که نمیفهمد در چلسی 2012 یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی بایرن در مونیخ رفت و از نزدیک در 35 دقیقه زمانی که او کوبید نوار با یک ضربه سر از دیگر Lewandowski صلیب.

روز سه شنبه پیروزی ثابت اندازه گیری انتقام که بعید است چلسی پیروزی زمانی که لمپارد کاپیتان های این تیم در مونیخ و مربی انگلیسی خاص مولر به عنوان یکی از بازیکنان که تا به حال ساخته شده تفاوت با تجربه خود را از لیگ قهرمانان.

مولر نیز تا به حال شانس در دقیقه اول و درست قبل از نیم ساعت وقتی که شوت او از 20 متر پرواز کرد فقط.

کینگزلی Coman نگاه خطرناک پایین جناح راست در بایرن طرف است که به نظر می رسد برای همیشه یک متر جلوتر از چلسی در سرعت و پیش بینی.

این تیم در خانه تا به حال 38 ساله آرژانتین دروازه بان ویلی کابایرو برای تشکر در نیمه اول برای نگه داشتن Lewandowski که به ثمر رساند 11 گل در این رقابت ها تا کنون در این فصل صرفه جویی در ابتدا با خود و سپس با پای خود.

لمپارد که در طول زندگی خود لذت می بردند فوتبال لیگ قهرمانان و بازی در دو فینال گفت: نتیجه بود جدی برای تیم جوان خود را.

“منم فوتبال در این سطح — سطح بایرن مونیخ. مگر اینکه ما همه چیز را در سمت راست و ما نمی خواهید برای دریافت یک نتیجه و ما هیچوقت همه چیز در,” لمپارد گفت. “این سخت درس در واقعیت های فوتبال لیگ قهرمانان.”

لمپارد به وضوح نا امید در عملکرد برخی از سمت خود گفت: هر یک از اعضای تیم تا به حال نگاه کنید که چگونه او می تواند در بازی برگشت در مونیخ در مارس 18.

“ما باید برای رفتن و بازی کردن با غرور و نه در نظر گرفتن scoreline,” او گفت:. “ما باید برای نشان دادن شخصیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>