UCL 2020: Kevin De Bruyne منجر مرد قابل توجه شهر باز گشت پیروزی در مادرید

منچستر سیتی در نهایت تولید یک لیگ قهرمانان عملکرد شایسته از وضعیت خود را به عنوان یکی از فوتبال اروپا به باشگاه نخبگان ضرب و شتم توسط رئال مادرید 2-1 دور در روز چهارشنبه گذشته-16 پا برای اولین بار پس از کشیدن خیره کننده در اواخر fightback.

کوین ده بروین نگه داشته شود سرد خود را به ضرب و شتم بلژیک تیمی كورتوآ از نقطه پنالتی در 82 دقیقه به شهر سرب پس از گابریل عیسی به رهبری, صفحه اصلی, عبور از ده بروین به جلو و بازدید کنندگان در سطح 78 دقیقه است.

ایسکو داده بود واقعی سرب بر روی علامت ساعت پس از جارو ضد حمله اما 13-بار قهرمانان اروپا شب به زودی از هم پاشید منجر کاپیتان سرجیو راموس در حال ارسال برای تخلیه کردن عیسی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک سوم شهر هدف است.

شهر مربی پپ گواردیولا که رفته است و نه گذشته یک چهارم نهایی خود را در سه فصل گذشته با این باشگاه خوشحال بود با چه سمت خود را تبدیل به بازی در اطراف اما همچنین گفت: کراوات هنوز باز.

“برد در برنابئو به ما می دهد رضایت بزرگ آن باور نکردنی است برای ما و نه چیزی از این باشگاه استفاده می شود. من بسیار خوشحال با این نتیجه و عملکرد ما نشان داد شخصیت بزرگ او گفت:” قبل از اینکه صدایی توجه داشته باشید از احتیاط. “اگر یک باشگاه بود که قادر به تبدیل یک کراوات در اطراف آن است که رئال مادرید آنها دارای سابقه و تجربه در این رقابت به آن را انجام دهد.”

راموس معلق خواهد شد برای بازی برگشت در ورزشگاه اتحاد در 17 مارس در حالی که شهر با نفوذ مدافع Aymeric لاپورت مجبور شد خاموش مجروح در نیمه اول یکی دیگر از شکست در یک فصل مشخص شده توسط تناسب اندام مشکلات است.

شهر رفت و به بازی با دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی حلق آویز در اطراف گردن خود را برای هجوم یوفا قوانین بازی جوانمردانه مالی اگر چه باشگاه ارائه درخواست تجدید نظر در برابر تحریم در اوایل این هفته.

خوشدل شهرستان طرفداران

بازدید از هواداران شعار علیه اروپا را سازماندهی بدن در طول بازی و پس از آنها تا به حال خود را تکمیل گشت تحریم تا به حال تبدیل شدن به یک نشان افتخار برای خوشدل طرفداران.

گواردیولا تصمیم به ترک گلزنان برتر Raheem Sterling و Sergio Aguero از صف شروع با وجود آنها گرفتن یک ترکیب 40 گل در تمام مسابقات این فصل است.

در عین حال او تبدیل به استرلینگ در نیمه دوم و انگلستان رو به جلو به دست آورده پنالتی که از آن ده بروین ربوده برنده نقاشی ناپاک از واقعی دنی کروجل.

برزیل مهاجم عیسی چراغ شهر را از خط شروع و تا به حال دو بهترین شانس در نیمه اول اول نقاشی صرفه جویی از مادرید کورتوا دروازه بان پس از دیدن یک شات با عجله خراشیده کردن خط توسط سه نفر از بازیکنان واقعی و درست قبل از اینکه حاصل کار دو تیم.

واقعی بهترین فرصت نیمه اول زمانی بود که کریم بنزما تا به حال یک هدر ذخیره شده توسط Ederson و توپ سقوط به Vinicius جونیور اما نوجوان کاهش یافت و بیش از فقط به عنوان او در شکل دادن به شلیک به unguarded net.

برزیل نبود fazed را از دست ندهید, اگر چه, و بازی بخش مهمی در شکستن بن بست با تعقیب کردن Fernandinho و تخمگذار روی پاس ایسکو به نمره.

واقعی طرفداران احساس آنها در این مسیر آشنا به پیروزی در مورد علاقه خود را رقابت و شروع به خواندن ” ما پادشاهان اروپا بود اما شهر که تنها جام قهرمانی اروپا آمد و در سال 1970 جام برندگان جام اروپا که آخرین خنده بود.

“وجود دارد هیچ توضیحی برای آنچه اتفاق افتاده است ما تا به حال 75 دیدنی دقیقه و در 15 دقیقه گذشته ما نیست آنچه که ما نیاز به انجام این کار, ما فاقد شدت و کنترل و آنها تا به حال دو حمله به ثمر رساند و دو بار گفت:” واقعی کاسمیرو. “اما کراوات نشده است و اگر وجود دارد یک تیم است که قادر به باز گشت آن است که رئال مادرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>