یوفا به تعویق انداختن همه بین المللی در ماه ژوئن

یوفا ساخته شده است یک حرکت به سمت پاکسازی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای بازگشت از باشگاه فوتبال با اعلام روز چهارشنبه که در تمام مسابقات بین المللی است که تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

“این شامل بازی کردن مسابقات یوفا یورو 2020 و مقدماتی مسابقات UEFA women’s EURO 2021” گفت: فوتبال اروپا حاکم بدن, در بیانیه ای. “سایر, لیگ, رقابت, مسابقات, از جمله متمرکز بین المللی مسابقات دوستانه باقی می ماند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.”

این تصمیم به دنبال یک کنفرانس ویدئویی با اروپا را 55 عضو فدراسیون به عنوان بخشی از بحث در مورد چگونگی انطباق ثابت تقویم به صورت مداوم coronavirus بحران است.

بازی کردن نیمه نهایی و نهایی که قرار است برای تصمیم گیری گذشته چهار مقدماتی اسکله برای آینده قهرمانی اروپا در ابتدا به تعویق افتاد در پایان ماه مارس و pencilled در موقت برای ماه ژوئن.

بود که “موضوع به یک بررسی از وضعیت” عدم اطمینان در میان بیش از همه گیر خواهد شد و اینکه آیا بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر در مستند خواهد بود قادر به بازگشت به نوعی از حالت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر