انگلستان coronavirus واکسن باعث پاسخ ایمنی در اوایل تست

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد می گویند خود را تجربی coronavirus واکسن نشان داده شده است که در اوایل محاکمه سریع یک محافظ پاسخ ایمنی در صدها نفر از مردم که کردم ،

محققان بریتانیایی برای اولین بار شروع به آزمایش این واکسن در ماه آوریل در حدود 1 ، 000 نفر که نیمی از آنها کردم واکسن تجربی. از جمله آزمایش های اولیه معمولا طراحی شده تنها برای ارزیابی ایمنی اما در این مورد کارشناسان نیز به دنبال برای دیدن چه نوع پاسخ ایمنی را برانگیخته بود.

همچنین بخوانید: Coronavirus | هفت هندی داروسازی بازیکنان در مسابقه برای توسعه COVID-19 واکسن

در تحقیقات منتشر شده در روز دوشنبه در مجله لانست دانشمندان گفت که آنها خود را پیدا تجربی COVID-19 واکسن تولید شده دو پاسخ ایمنی در افراد با سن 18 تا 55.

“ما در حال دیدن خوب پاسخ ایمنی تقریبا در همه,” دکتر گفت: Adrian هیل مدیر Jenner موسسه در دانشگاه آکسفورد. “آنچه این واکسن به خصوص خوبی است ماشه هر دو اسلحه از سیستم ایمنی بدن,” او گفت:.

 

“وجود شواهد که داشتن یک T-cell پاسخ و همچنین آنتی بادی می تواند بسیار مهم در کنترل COVID-19,” هیل گفت. او پیشنهاد کرد پاسخ ایمنی ممکن است افزایش پس از دوز دوم; آزمایشی خود را آزمایش دو دوز تجویز حدود چهار هفته از هم جدا.

“حتی 2 میلیارد دوز ممکن است به اندازه کافی” او گفت:, تاکید اهمیت داشتن عکس های متعدد برای مبارزه با کروناویروس.

همچنین بخوانید: اولین COVID-19 واکسن آزمایش شده در ایالات متحده نشان می دهد که نتایج امیدوار کننده

“وجود دارد امید است که اگر ما تا به حال یک واکسن به سرعت به اندازه کافی ما می تواند قرار گیر” تپه گفت: با توجه به ادامه موج از عفونت در سطح جهان است. “من فکر می کنم آن می شود بسیار دشوار است برای کنترل این بیماری همه گیر بدون واکسن.”

کشورهای متعددی از جمله آلمان و فرانسه و هلند و ایتالیا و آمریکا و انگلستان باید همه امضا معاملات به دریافت صدها میلیون دوز از این واکسن که هنوز مجوز – با اولین تحویل برنامه ریزی شده برای سقوط. سیاستمداران بریتانیا وعده داده اند که اگر شات ثابت موثر بریتانیایی خواهد بود که برای اولین بار به آن را دریافت.

هفته گذشته محققان آمریکایی اعلام کرد که اولین COVID-19 واکسن آزمایش وجود دارد افزایش افراد سیستم ایمنی بدن فقط به عنوان دانشمندان امیدوار بود و این عکس را در حال حاضر وارد مرحله نهایی تست. که واکسن تهیه شده توسط موسسه ملی بهداشت و مدرن تولید مولکول کلیدی برای مسدود کردن عفونت در داوطلبان که آن را در سطح قابل مقایسه با افرادی که جان سالم به در COVID-19 عفونت است.

همچنین بخوانید: COVID-19 واکسن: تکمیل آزمایشات می تواند حداقل 6 تا 9 ماه می گوید Soumya Swaminathan

حدود ده های مختلف تجربی واکسن در مراحل اولیه بشر تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین و آمریکا و اروپا با ده ها بیشتر در مراحل اولیه توسعه است.

مقامات بریتانیا روز دوشنبه گفت: آنها تا به حال نیز یک قرارداد امضا شده برای خرید 90 میلیون دوز تجربی COVID-19 واکسن در حال توسعه توسط این غول دارویی Pfizer و دیگران.

در بیانیه دولت بریتانیا گفت که آن را تا به حال امن دسترسی به یک واکسن نامزد بودن طراحی و توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech در علاوه بر این به دیگر واکسن آزمایشی تحقیق Valneva.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>